Utropspris
nr. 745244
0 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 4h, 0m, 41s
Bord + 6 barstolar, Börje Lindau, Blå Station, bordet 150 X 48 X 108 cm
nr. 745257
3 100 kr
Utropspris: 5 000 kr
1d, 4h, 10m, 41s
Karmstol "Otello", IKEA, 1960-tal.
nr. 745258
650 kr
Utropspris: 1 000 kr
1d, 4h, 12m, 41s
Hallmöbel ”Casino”, Engström & Myrstrand för Tingströms, 1960-tal, el, längd 100 cm
nr. 745260
250 kr
Utropspris: 1 000 kr
1d, 4h, 16m, 41s
Karmstolar ett par, IKEA, 1960-tal
nr. 745261
100 kr
Utropspris: 600 kr
1d, 4h, 18m, 41s
Linneskåp, 1950-tal, mahogny, 120 X 42 X 112 cm, 2-nycklar
nr. 745269
100 kr
Utropspris: 1 000 kr
2d, 2h, 2m, 41s
Byrå, 1950-tal, mahogny, 97 X 44 X 66 cm
nr. 745270
175 kr
Utropspris: 600 kr
2d, 2h, 4m, 41s
Stolar rokokostil ett par + pelarbord ett par
nr. 745294
500 kr
Utropspris: 600 kr
2d, 2h, 5m, 41s
Matgrupp ek barockstil inköpt på Vilans Möbler, bord 150 X 85 + H=75 4 stolar skåp 165 X 49 H=140 och sidebord 175 X 52 H=82
nr. 745297
75 kr
Utropspris: 5 000 kr
2d, 2h, 6m, 41s
Soffbord rokokostil 120 X 71 H=62
nr. 745298
75 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 2h, 7m, 41s
Konsolbord/Matbord, 1960/70-tal, Utfällbar skiva i palisander, underrede i bambu, rotting och mässing, längd 180 cm, bredd 45-90 cm, höjd 76 cm, cites-intyg medföljer
nr. 745272
150 kr
Utropspris: 3 000 kr
2d, 2h, 8m, 41s
Soffbord med klaffar tot L=139
nr. 745301
50 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 2h, 8m, 41s
Pelarbord 2 st D=55
nr. 745302
75 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 2h, 9m, 41s
Bokhylla, ek, 1900-talets mitt, 150 X 32 X 101 cm
nr. 745273
0 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 2h, 10m, 41s
Bord med kopparskiva D=61 H=55
nr. 745305
150 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 2h, 10m, 41s
Öronlappsfåtölj med fotpall barockstil
nr. 745306
50 kr
Utropspris: 1 500 kr
2d, 2h, 11m, 41s
Soffa öronlappsmodell barockstil L=180
nr. 745307
50 kr
Utropspris: 1 500 kr
2d, 2h, 12m, 41s
Skåp, ek, 1900-talets mitt, skuren dekor, 180 X 50 X 133 cm
nr. 745276
75 kr
Utropspris: 1 500 kr
2d, 2h, 16m, 41s
Hylla på hjul metall glas 80 X 40 H=116
nr. 745318
100 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 2h, 16m, 41s
Satsbord teak ek 3 delar B=108 och mindre
nr. 745322
250 kr
Utropspris: 600 kr
2d, 2h, 18m, 41s
Bokhylla ek tot B=298 H=191
nr. 745348
50 kr
Utropspris: 1 500 kr
2d, 2h, 34m, 41s
Soffbord med glasskiva & rotting 140x80 H=57
nr. 745350
0 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 2h, 35m, 41s
Slagbord barockstil B=91 H=75
nr. 745351
100 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 2h, 36m, 41s
Byrå B=46 H=92
nr. 745352
100 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 2h, 37m, 41s
16
16