Utropspris
Jörgen Fogelqvist blandteknik 47 X 66
nr. 750933
0 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 1h, 29m, 36s
Knut Anerud 2 st akvareller 44 X 31
nr. 750935
0 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 1h, 31m, 36s
Yert Johansson litografi 93/100 43 X 51
nr. 750939
0 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 1h, 34m, 36s
Evy Sandell olja på duk 49 X 61
nr. 750942
0 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 1h, 35m, 36s
Patrick Jannin litografi 46/60 43 X 42
nr. 750946
0 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 1h, 36m, 36s
Yert Johansson litografi 92/100 52 X 42
nr. 750947
0 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 1h, 37m, 36s
Thor Lindeneg litografi 109/250 53 X 41
nr. 750962
0 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 1h, 49m, 36s
Sören Brynielsson litografi 57/150 42 X 56
nr. 750968
0 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 1h, 52m, 36s
Oidentifierad konstnär olja på duk 60 X 70
nr. 750970
0 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 1h, 53m, 36s
Jörgen Fogelqvist litografi 166/170 47 X 62
nr. 750982
0 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 1h, 56m, 36s
Plansch 61 X 92
nr. 750985
0 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 1h, 57m, 36s
Görel Andersdotter Lill litografi 40 X 49
nr. 750986
0 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 1h, 58m, 36s
Otydligt signerad litografi 235/300 54 X 65
nr. 750990
0 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 2h, 0m, 36s
Jörgen Fogelqvist litografi 234/250 65 X 51
nr. 750991
0 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 2h, 1m, 36s
Per Svensson litografi 82/100 54 X 53
nr. 750992
0 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 2h, 2m, 36s
Gustav Bolin litografi 57/70 57 X 74
nr. 750998
0 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 2h, 8m, 36s
Bestickservisdelar "Svensk Spets" nysilver och rostfritt stål, olika tillverkare
nr. 751005
0 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 2h, 50m, 36s
Stolar 6 st 1800-tal
nr. 751006
0 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 2h, 12m, 36s
Orientmatta 290 X 127
nr. 751013
0 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 2h, 18m, 36s
Orientmatta 184 X 127
nr. 751015
0 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 2h, 20m, 36s
Axel Olsson, modellstudier, 3 st i en ram, kol/tusch, rammått = 60 x 34
nr. 751027
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 0h, 31m, 36s
Stolar ett par 1800-tal sitthöjd=45 ca
nr. 751034
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 0h, 35m, 36s
Golvljusstake smide H=147
nr. 751037
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 0h, 38m, 36s
Samlartallrikar 3+1, bla England 1908, D=21
nr. 751048
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 0h, 43m, 36s
40
41
42
43
44
45
46
47
42
47