Utropspris
Sven Erik Johansson litografi 24/260 58 X 75
nr. 750874
0 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 0h, 7m, 19s
Orientmatta 180x125
nr. 750875
0 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 0h, 8m, 19s
Patrick Jannin litografi 3/20 65 X 50
nr. 750878
0 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 0h, 10m, 19s
Orientmatta Kashmir, galleri 268x80
nr. 750881
0 kr
Utropspris: 1 000 kr
5d, 0h, 13m, 19s
Orientmatta 170x124
nr. 750887
0 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 0h, 17m, 19s
Ute Mertens signerad tryck 50 X 71
nr. 750890
0 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 0h, 20m, 19s
Tryck Matisse och svanen 58 X 58
nr. 750893
0 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 0h, 22m, 19s
Orientmattor 2st 147x92
nr. 750898
0 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 0h, 25m, 19s
Orientmattor 2st 153x97 & mindre
nr. 750899
0 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 0h, 26m, 19s
Nissan Engel litografi 70/100 66 X 52
nr. 750901
0 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 0h, 27m, 19s
Patrick Jannin litografi 16/60 66 X 63
nr. 750907
0 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 0h, 32m, 19s
Patrick Jannin litografi 41/60 66 X 63
nr. 750909
0 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 0h, 33m, 19s
Jörgen Fogelqvist EA 3/25 49 X 64
nr. 750910
0 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 0h, 34m, 19s
Orientmatta 187x106
nr. 750913
0 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 0h, 37m, 19s
Osignerad akvarell 69 X 78
nr. 750917
0 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 0h, 40m, 19s
Orientmatta Afshar 155x100
nr. 750923
0 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 0h, 43m, 19s
Orientmattor 4st 131x80 & mindre
nr. 750928
0 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 0h, 46m, 19s
Jörgen Fogelqvist blandteknik 47 X 66
nr. 750933
0 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 0h, 51m, 19s
Knut Anerud 2 st akvareller 44 X 31
nr. 750935
0 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 0h, 53m, 19s
Yert Johansson litografi 93/100 43 X 51
nr. 750939
0 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 0h, 56m, 19s
Evy Sandell olja på duk 49 X 61
nr. 750942
0 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 0h, 57m, 19s
Patrick Jannin litografi 46/60 43 X 42
nr. 750946
0 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 0h, 58m, 19s
Yert Johansson litografi 92/100 52 X 42
nr. 750947
0 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 0h, 59m, 19s
Thor Lindeneg litografi 109/250 53 X 41
nr. 750962
0 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 1h, 11m, 19s
39
40
41
42
43
47
41
47