Utropspris
Bokhyllor ett par Gustaviansk stil 95 X 46 H=178
nr. 749306
0 kr
Utropspris: 1 500 kr
3d, 21h, 32m, 33s
Fåtölj, 2000-tal, bredd 80 cm
nr. 749313
0 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 23h, 26m, 33s
Utekruka H=27
nr. 749314
0 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 21h, 35m, 33s
Väggur, Hemle, 1900-ta, höjd 67 cm + lösa dekorelement
nr. 749317
0 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 23h, 28m, 33s
Fåtöljer, ett par, skinn, 1900-talets slut, B=67
nr. 749320
0 kr
Utropspris: 1 000 kr
2d, 23h, 30m, 33s
Ljusstakar nysilver ett par H=11,5
nr. 749321
0 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 21h, 40m, 33s
Mediabänk, Azzaro Voice, 2000-tal, 180 X 50 X 50 cm
nr. 749324
0 kr
Utropspris: 3 000 kr
3d, 21h, 4m, 33s
Skruvdragare + fläktar 2 st
nr. 749356
0 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 21h, 50m, 33s
Björn Dal, färglitografi 314/340, 36 x 50,5
nr. 749362
0 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 21h, 52m, 33s
Taklampa, funkis, gulmetall och glas, D = 58
nr. 749386
0 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 21h, 3m, 33s
Batteriladdare mm
nr. 749393
0 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 21h, 9m, 33s
Oidentifierad konstnär, olja på duk 37x46, signerad "B Ohlsson"
nr. 749396
0 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 21h, 11m, 33s
Eke Bjerén, litografier 2st 24x31
nr. 749404
0 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 21h, 17m, 33s
Olle Dahl, etsning VIII/IX, 27x22
nr. 749405
0 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 21h, 18m, 33s
Oidentifierad konstnär, kolteckning signerad "BS -75", 25x33
nr. 749406
0 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 21h, 19m, 33s
Janeric Johansson, litografi 159/225, 27x26, otydligt signerad
nr. 749407
0 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 21h, 20m, 33s
Karin Persson, trägravyrer 2st, 25x34
nr. 749408
0 kr
Utropspris: 600 kr
4d, 21h, 21m, 33s
Alf Olsson, litografi 4/10, 44x51
nr. 749409
0 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 21h, 22m, 33s
Lars-Gunnar Larsson, blandteknik 29x27
nr. 749410
0 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 21h, 23m, 33s
Jana Miller, litografi 276/800, 55x44
nr. 749412
0 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 21h, 24m, 33s
Lennart Achenbrenner, litografi 8/260, 22x30
nr. 749413
0 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 21h, 25m, 33s
Oidentifierad konstnär, olja på duk 16x22
nr. 749416
0 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 21h, 27m, 33s
Runo Andersson, ET. 15/50, 28x45
nr. 749419
0 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 21h, 29m, 33s
Oidentifierad konstnär, akvarell signerad "G. Kräusel-Bjerling", 49x34
nr. 749421
0 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 21h, 30m, 33s
38
39
40
41
42
47
40
47