Internetauktioner varje dag, året runt! Sikö Auktioner är ett
etablerat auktionshus med bas i Skåne som förmedlar auktioner för både privatpersoner och företag. Här kan du hitta föremål för såväl finrum som verkstad. Hjärtligt välkommen!
Köp
Sälj
Dödsbo
Logga in
Bli kund
Sök
Välj kategori
Meny
Alla auktioner
Allmoge
Belysning
Böcker, Musik & Film
Cyklar & Motorfordon
Glas
Guld & Smycken
Hemelektronik & Hushåll
Klockor & Ur
Kläder & Accessoarer
Konst
Kuriosa
Leksaker & Hobby
Mattor & Textil
Möbler & Speglar
Nautica
Porslin & Keramik
Samlarföremål
Silver & Metaller
Vapen & Militaria
Verktyg & Bygg
Övrigt
Om oss
Adresser och öppettider
Dödsbon & Hela hem
Transport
Köp
Sälj
Bli kund
Dansk
Sök
Användarvillkor & prislista
Aktuellt
Lediga tjänster
Hjälp
Möbler & Speglar
Senast publicerade
Kortast tid kvar
Längst tid kvar
Senast publicerade
Utropspris
Högst bud
Alla städer
Alla städer
Kristianstad
Malmö
Karlskrona
Byrå + 2 st stolar, 1900-tal, H=80 B=56
nr. 747642
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 23h, 53m, 2s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Skinnsoffor 2 st, 1900-talets slut, längd 140 och 185 cm
nr. 748327
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 1 500 kr
6d, 1h, 38m, 2s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Vitrinskåp, 1910/20-tal, ek, 171 X 111 X 34 cm, en nyckel
nr. 748320
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 1 500 kr
6d, 1h, 36m, 2s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Piedestal, spegelglas, 1900-talets slut, H=62
nr. 747640
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 2h, 21m, 2s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Klaffbord med lådor i sargen, 1800-tal, H=80 L=117
nr. 747637
Aktuellt bud:
1 100 kr
Utropspris: 1 500 kr
6d, 2h, 15m, 2s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Sidobord ett par, 1900-talets andra hälft, mässing och glas, höjd 64 cm
nr. 747626
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 1h, 55m, 2s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Stolar 6 st, Niels O Møller, JL Møller Möbelfabrik, 1960-tal, teak, sitsar klädda i konstskinn, sitthöjd 44 cm
nr. 748319
Aktuellt bud:
3 600 kr
Utropspris: 8 000 kr
6d, 1h, 34m, 2s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Blomsterbord 2 st, 1960-tal, teak, längd 85-140 cm
nr. 748303
Aktuellt bud:
75 kr
Utropspris: 1 500 kr
6d, 1h, 32m, 2s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Bokhyllor 2 st 1930/40-tal, bonad björk, längd 120 och 136 cm
nr. 748287
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 1 000 kr
6d, 1h, 28m, 2s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Omklädningsskåp, 1900-talets andra hälft, metall, 200 X 120 X 54 cm
nr. 748296
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 1h, 26m, 2s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Spegel, ram i mässing, fasettslipat glas, 1900-talets första hälft, 40 X 30 cm
nr. 747606
Aktuellt bud:
75 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 1h, 23m, 2s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Pinnstol "Mademoiselle" Ilmari Tapiovaara, Edsbyverken 1960-tal
nr. 747685
Aktuellt bud:
300 kr
Utropspris: 1 500 kr
6d, 1h, 15m, 2s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Tidningsställ med askfat 1950-60-tal H=71
nr. 747673
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 1h, 3m, 2s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Bänk furu L=108
nr. 747666
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 0h, 56m, 2s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Pall 1950-60-tal D=46 H=44
nr. 747665
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 0h, 55m, 2s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Stol hopfällbar tidigt 1900-tal
nr. 747664
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 0h, 54m, 2s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Spegel, 132 x 44 m. konsolbord, B = 59, funkis
nr. 747614
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 0h, 49m, 2s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Stolar 4 st
nr. 747565
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 0h, 28m, 2s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Barnbänk, B = 90, H = 53
nr. 747549
Aktuellt bud:
150 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 0h, 18m, 2s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Barnstolar, ett par, m. fällbart skydd, plast och textil
nr. 747547
Aktuellt bud:
125 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 0h, 16m, 2s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Fåtöljer ett par, 1900-talets andra hälft, plyschklädsel, bredd 95 cm
nr. 747514
Aktuellt bud:
100 kr
Utropspris: 1 000 kr
6d, 0h, 9m, 2s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Sideboard, 1900-talets andra hälft, idegran, 147 X 38 X 90 cm, 3-nycklar
nr. 747511
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 0h, 7m, 2s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Matbord, stolar 4 st, 1900-talets andra hälft, bordets diameter 120 cm
nr. 747505
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
6d, 0h, 5m, 2s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Kassaskåp, Diplomat, 2-nycklar, 64 X 50 X 53 cm
nr. 747498
Aktuellt bud:
125 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 0h, 3m, 2s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
1
2
3
4
5
6
7
...
12
1
2
3
4
...
12