Utropspris
Utropspris
Olja på duk, oidentifierad konstnär, 93 X 62 cm
nr. 751498
0 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 14h, 52m, 11s
Landskapsmålning, oidentifierad konstnär, signerad M.S. olja på duk, 60 X 50 cm
nr. 751778
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 14h, 50m, 11s
Olja på duk, oidentifierad konstnär, 96 X 65 cm
nr. 751779
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 14h, 52m, 11s
Stilleben, olja på duk, oidentifierad konstnär, 113 X 54 cm
nr. 751780
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 14h, 54m, 11s
Tryck, 3 st, satir, Frankrike, 18/1900-tal, 30x23
nr. 751832
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 16h, 12m, 11s
Blomsterstilleben, oidentifierad konstnär, olja på pannå, signerad E Möller -48, 59 X 44 cm
nr. 751168
0 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 14h, 28m, 11s
Blomsterstilleben, oidentifierad konstnär, olja på pannå,79 X 51 cm
nr. 751169
0 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 14h, 30m, 11s
Plansch. Lasse Åberg, 79 X 59 cm
nr. 751323
50 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 16h, 12m, 11s
Stilleben, olja på duk, 40 X 28 cm
nr. 751348
0 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 14h, 36m, 11s
Lennart Örnebäck -38 olja på duk 33 X 39
nr. 751385
0 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 15h, 14m, 11s
Christian Rodhe, olja på duk, 40 X 30 cm
nr. 751623
50 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 14h, 12m, 11s
Olja på duk, oidentifierad konstnär, 99 X 29 cm
nr. 751640
0 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 14h, 34m, 11s