Barnsäng
Taklampor
Allmogeföremål
Fåtölj
Skolbänk
Hallampa
Almanackor
Golvur
Soffbord
Taklampa
Skänk
Knut Arnerud
Börje Nettelbring
Lennart Aschenbrenner
Monogramsignerad
Sängbricka
Litografi
Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta
Ute Mertens
Tryck Matisse
Orientmattor
Orientmattor