Utropspris
Ljusstakar bjällror mm
nr. 748715
0 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 4h, 57m, 13s
Ikon, 1900-tal, ritza i silver, 27 X 22 cm
nr. 748748
175 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 5h, 13m, 13s
Trälådor L=80 och mindre
nr. 748822
50 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 4h, 8m, 13s
Teakminiatyrer och klockor, bl.a. Certina
nr. 748853
450 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 4h, 27m, 13s
Dalahästar 3 st, 1900-talets andra hälft, höjd 25 cm och lägre
nr. 748878
175 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 5h, 1m, 13s
Luxor Radio teak B=38
nr. 748995
75 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 5h, 30m, 13s
Bilkuddar 2 st äldre B=38
nr. 749000
50 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 5h, 35m, 13s