Utropspris
Kamera, Zorki, USSR, 1950-tal
nr. 745342
300 kr
Utropspris: 800 kr
5h, 3m, 51s
Skrin, spegel, pipor, träfigurer, bla Kay Bojesen, diameter 26 cm och mindre
nr. 745580
250 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 5h, 29m, 51s
Jakttrofé, Common Reedback, bogmonterad 2000-tal, H=90
nr. 745646
500 kr
Utropspris: 4 000 kr
2d, 3h, 53m, 51s
Jakttrofé, Gray Duiker, bogmonterad, H=44
nr. 745648
400 kr
Utropspris: 2 000 kr
2d, 3h, 55m, 51s
Jakttrofé, Gnu Black wild beast, bogmonterad, 2000-tal, H=85
nr. 745649
200 kr
Utropspris: 4 000 kr
2d, 3h, 57m, 51s
Jakttrofé, Blesbuck, bogmonterad, 2000-tal, H=80
nr. 745653
175 kr
Utropspris: 4 000 kr
2d, 4h, 1m, 51s
Jakttrofé, Nyala eastern cape, bogmonterad, 2000-tal, H=76 horn L=55
nr. 745655
550 kr
Utropspris: 5 000 kr
2d, 4h, 5m, 51s
Jakttrofé, Waterbuck, bogmonterad, 2000-tal, H=140 horn L=60
nr. 745657
1 000 kr
Utropspris: 6 000 kr
2d, 4h, 9m, 51s
Mikroskop, Fujiopt, Japan, 1900-talets andra hälft
nr. 745674
50 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 4h, 31m, 51s
Dekorelement, asien, skuret i trä, 1900-talets andra hälft, 92 X 35 cm
nr. 745707
100 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 5h, 3m, 51s
Stolar, 4 st, Supernatural by Ross Lovegrove
nr. 746244
100 kr
Utropspris: 1 000 kr
5d, 4h, 19m, 51s
Bror Bonfils, väggdekoration, Danmark, 1950-tal, metall och trä
nr. 746279
300 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 5h, 9m, 51s
Pipor, träfigur, tändstickhållare och vällingklocka, 18 och 1900-tal
nr. 746307
75 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 5h, 17m, 51s
Bokpress, 18/1900-tal, gjutjärn och mässing
nr. 746333
350 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 5h, 45m, 51s
nr. 746370
400 kr
Utropspris: 1 000 kr
6d, 4h, 23m, 51s