Utropspris
Sven Åke Svensson olja på duk 55 X 65
nr. 750886
50 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 12h, 15m, 51s
Stilleben, olja på duk, 40 X 28 cm
nr. 751348
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 12h, 15m, 51s
Orientmatta Royal Bokhara, galleri 332x78
nr. 750884
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
6d, 12h, 14m, 51s
Patrick Jannin litografi 19/60 66 X 50
nr. 750883
50 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 12h, 13m, 51s
Inbyggnadslampor 11 st
nr. 751347
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 12h, 13m, 51s
Orientmatta Kashmir, galleri 268x80
nr. 750881
0 kr
Utropspris: 1 000 kr
6d, 12h, 12m, 51s
Carl Otto Hultén litografi 61/90 63 X 73
nr. 750880
50 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 12h, 11m, 51s
Golvlampa, teak, 1950/60-tal, höjd 121 cm
nr. 751346
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 12h, 11m, 51s
Orientmatta galleri 310x80
nr. 750879
0 kr
Utropspris: 1 000 kr
6d, 12h, 10m, 51s
Patrick Jannin litografi 3/20 65 X 50
nr. 750878
0 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 12h, 9m, 51s
Lena Linderholm, litografi, 992/1000, 78 X 58 cm
nr. 751345
75 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 12h, 9m, 51s
Orientmatta Moribokhara 236x154
nr. 750877
50 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 12h, 8m, 51s
Orientmatta 180x125
nr. 750875
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 12h, 7m, 51s
Spegel, Rokoko-stil, 1900-tal, höjd 80 cm
nr. 751344
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 12h, 7m, 51s
Sven Erik Johansson litografi 24/260 58 X 75
nr. 750874
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 12h, 6m, 51s
Orientmatta, bokhara, 170 x 125
nr. 750873
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 12h, 5m, 51s
Taklampa, plast, 1900-talets andra hälft, diameter 40 cm
nr. 751343
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 12h, 5m, 51s
Bandsåg Einhell H=167
nr. 750871
50 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 12h, 4m, 51s
Patrick Jannin litografi 17/20 65 X 50
nr. 750870
0 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 12h, 3m, 51s
Sidobord med lådor i sargen, 1930-tal, bonad björk, 91 X 48 X 79 cm, en nyckel
nr. 751342
0 kr
Utropspris: 1 000 kr
6d, 12h, 3m, 51s
Otydligt signerad litografi 65/350 72 X 55
nr. 750869
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 12h, 2m, 51s
Petter Pettersson -87 akvarell 45 X 63
nr. 750868
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 12h, 1m, 51s
Herrcykel, Centurion Japan, Suntour växlar, Diacompe bromsar, 28" hjul, 22" ram, 15 vxl.
nr. 751341
0 kr
Utropspris: 1 500 kr
6d, 12h, 1m, 51s
Jörgen Fogelqvist litografi 110/215 57 X 43
nr. 750865
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 12h, 0m, 51s
44
44