Utropspris
Pinnstolar 2 st, 1900-taöets början
nr. 748019
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 6h, 10m, 0s
Trädgårdsgrupp, KWA, bord + 4 stolar med dynor, betsad furu, bordets längd 150 cm
nr. 748024
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
6d, 6h, 14m, 0s
Matbord, 1950/60-tal, skiva i teak, 130 X 88 X 74 cm + 2 iläggsskivor
nr. 748025
75 kr
Utropspris: 1 000 kr
6d, 6h, 16m, 0s
Hörnskåp, Engelsk-stil, 1900-talets andra hälft, höjd 180 cm
nr. 748026
0 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 6h, 18m, 0s
Vikvägg, 2000-tal, 180 X 120 cm
nr. 748028
150 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 6h, 20m, 0s
Mat te och kaffeservis "Maria Björnbär" Rosenthal, Tyskland, porslin
nr. 748030
1 300 kr
Utropspris: 2 000 kr
6d, 6h, 22m, 0s
Dockvagn, 1900-talets mitt, längd 62 cm + diverse Dockhusmöbler mm
nr. 748031
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 6h, 24m, 0s
Ljusstakar, dörrstopp, metall, höjd 12 cm och lägre
nr. 748032
75 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 6h, 26m, 0s
Vas och figur, bland annat Eva-Lena Martinsson, Skruf, höjd 33 cm och lägre
nr. 748033
125 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 6h, 28m, 0s
Christer Bording (Född 1948) skulptur, diabas och glas, höjd 17,5 cm
nr. 748034
100 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 6h, 30m, 0s
44
45
46
47
48
49
50
51
48
49
50
51