Utropspris
nr. 747708
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 11h, 43m, 48s
Röllakansmattor ett par signerade UP möjligen Ulla Parkdal 204 X 128
nr. 747753
50 kr
Utropspris: 4 000 kr
6d, 11h, 43m, 48s
Bordsfotogenlampa, mässing och glas, tot H = 54
nr. 747754
200 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 11h, 44m, 48s
Oidentifierad konstnär, litografi 104/370, 66 X 48 cm
nr. 747715
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 11h, 45m, 48s
Bordsfotogenlampa, metall och glas, tot H = 52
nr. 747755
150 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 11h, 45m, 48s
Bordsfotogenlampa, metall och glas, tot H = 54
nr. 747757
175 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 11h, 46m, 48s
Stolar 4 st, Wood´s, 2000-tal, ommålade
nr. 747726
75 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 11h, 47m, 48s
Figuriner m.m. bl.a. Spanien, H = 35 o mindre
nr. 747758
50 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 11h, 47m, 48s
Fågelfiguriner, olika fabrikat, bl.a. Beswick, L = 18 o mindre
nr. 747759
50 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 11h, 48m, 48s
Takfotogenlampa, 18/1900-tal, senare elektrifierad, diameter 60 cm
nr. 747729
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 11h, 49m, 48s
Koppar och tennföremål m.m.
nr. 747760
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 11h, 49m, 48s
Ytterfoder m.m. bl.a. Waldemarsudde, H = 30 o mindre
nr. 747761
100 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 11h, 50m, 48s
Bordslampor 3 st bland annat Royal Copenhagen, porslin, höjd 45 cm och lägre
nr. 747739
75 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 11h, 51m, 48s
Ytterfoder, vaser m.m.
nr. 747762
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 11h, 51m, 48s
Oidentifierad konstnär, litografi 105/1400, 36x42
nr. 747764
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 11h, 52m, 48s
Ljusstakar, bland annat Ystad Metall, höjd 31 cm och lägre
nr. 747740
75 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 11h, 53m, 48s
nr. 747766
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 11h, 53m, 48s
Åke Ahlberg, litografi 125/195, 47x34
nr. 747768
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 11h, 54m, 48s
Taklampa ""Corona", Jo Hammerborg, Fog & Morup, 1900-talets andra hälft. diameter 23 cm
nr. 747741
100 kr
Utropspris: 1 000 kr
6d, 11h, 55m, 48s
nr. 747770
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 11h, 55m, 48s
nr. 747772
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 11h, 56m, 48s
nr. 747742
75 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 11h, 57m, 48s
Stolar ett par Pedrali
nr. 747787
50 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 11h, 57m, 48s
Lennart Rohde 1990 litografi 25/150 54 X 38
nr. 747788
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 11h, 58m, 48s
45
46
47
48
49
50
51
52
47
52