Internetauktioner varje dag, året runt! Sikö Auktioner är ett
etablerat auktionshus med bas i Skåne som förmedlar auktioner för både privatpersoner och företag. Här kan du hitta föremål för såväl finrum som verkstad. Hjärtligt välkommen!
Köp
Sälj
Dödsbo
Logga in
Bli kund
Sök
Välj kategori
Meny
Alla auktioner
Allmoge
Belysning
Böcker, Musik & Film
Cyklar & Motorfordon
Glas
Guld & Smycken
Hemelektronik & Hushåll
Klockor & Ur
Kläder & Accessoarer
Konst
Kuriosa
Leksaker & Hobby
Mattor & Textil
Möbler & Speglar
Nautica
Porslin & Keramik
Samlarföremål
Silver & Metaller
Vapen & Militaria
Verktyg & Bygg
Övrigt
Om oss
Adresser och öppettider
Dödsbon & Hela hem
Transport
Köp
Sälj
Bli kund
Dansk
Sök
Användarvillkor & prislista
Aktuellt
Lediga tjänster
Hjälp
Alla auktioner
Utropspris
Kortast tid kvar
Längst tid kvar
Senast publicerade
Utropspris
Högst bud
Alla städer
Alla städer
Kristianstad
Malmö
Karlskrona
Ringar guld 18k med briljanter 2 st d=16o17 v=2,4 g
nr. 747283
Aktuellt bud:
1 200 kr
Utropspris: 1 500 kr
1d, 16h, 4m, 0s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Vitrinskåp Gustaviansk stil med belysning 88 X 38 H=153
nr. 747333
Aktuellt bud:
350 kr
Utropspris: 1 500 kr
1d, 16h, 41m, 0s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Gräsklippare Klippo
nr. 747384
Aktuellt bud:
1 700 kr
Utropspris: 1 500 kr
1d, 17h, 20m, 0s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Skåp, 1800-tal, avlutad furu, vitrinöverdel, 204 X 104 X 48 cm
nr. 747403
Aktuellt bud:
850 kr
Utropspris: 1 500 kr
15h, 45m, 0s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Fåtöljer ett par teak textil 2000-tal
nr. 747469
Aktuellt bud:
1 800 kr
Utropspris: 1 500 kr
2d, 16h, 14m, 0s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Bordslampa brons, figural, otydligt signerad, troligen 1900-talets första hälft H=51,5
nr. 747580
Aktuellt bud:
200 kr
Utropspris: 1 500 kr
3d, 16h, 13m, 0s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Vitrinskåp med belysning, 1900-talets slut, H=197 B=102
nr. 747628
Aktuellt bud:
1 400 kr
Utropspris: 1 500 kr
17h, 31m, 0s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Klaffbord med lådor i sargen, 1800-tal, H=80 L=117
nr. 747637
Aktuellt bud:
1 100 kr
Utropspris: 1 500 kr
3d, 17h, 50m, 0s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Ebbe Höglund, olja på duk, "Together" 60x45
nr. 747659
Aktuellt bud:
150 kr
Utropspris: 1 500 kr
4d, 16h, 2m, 0s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Madonna, olja på duk, 17/1800-tal, 33 X 26 cm
nr. 747661
Aktuellt bud:
1 300 kr
Utropspris: 1 500 kr
4d, 16h, 6m, 0s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Bert Johnny Nilsson mapp med 10 st färggravyrer 79/140 med texter mappens mått 52x39
nr. 747679
Aktuellt bud:
300 kr
Utropspris: 1 500 kr
3d, 16h, 44m, 0s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Pinnstol "Mademoiselle" Ilmari Tapiovaara, Edsbyverken 1960-tal
nr. 747685
Aktuellt bud:
500 kr
Utropspris: 1 500 kr
3d, 16h, 50m, 0s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Stolar 6st Svante Skogh
nr. 747718
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 1 500 kr
4d, 15h, 49m, 0s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Sideboard Gunnar Myrstrand & Sven Engström för Skaraborg, 160x45 tot H = 93
nr. 747731
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 1 500 kr
4d, 16h, 0m, 0s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Kassaskåp, Diplomat 100, 2 nycklar och kod medföljer, 102 X 58 X 62 cm
nr. 747765
Aktuellt bud:
100 kr
Utropspris: 1 500 kr
4d, 16h, 42m, 0s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Gräsklippare McCulloch
nr. 747795
Aktuellt bud:
450 kr
Utropspris: 1 500 kr
4d, 16h, 33m, 0s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Vagnar för ugnsplåtar, 2 st, rostfria, 59 x 62 x 171
nr. 747886
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 1 500 kr
5d, 15h, 34m, 0s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Skrivbord med bokhyllor, teak, 1900-talets senare hälft, L=241 B=52 H=174
nr. 747903
Aktuellt bud:
75 kr
Utropspris: 1 500 kr
1d, 17h, 33m, 0s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Flaska, Bertil Vallien, Kosta Boda, signerad, höja 27 cm
nr. 747915
Aktuellt bud:
175 kr
Utropspris: 1 500 kr
5d, 16h, 24m, 0s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Matgrupp Gustaviansk stil, bord D=110 + ilägg a59 H=74 och 4 stolar
nr. 747950
Aktuellt bud:
75 kr
Utropspris: 1 500 kr
5d, 16h, 0m, 0s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
TV Samsung 50 tum med fjärr
nr. 747955
Aktuellt bud:
700 kr
Utropspris: 1 500 kr
5d, 16h, 4m, 0s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Diskmaskin Whirpool B=595mm H=810mm D=570mm
nr. 748076
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 1 500 kr
6d, 15h, 59m, 0s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Maria Manuela Vintilescu (Född 1959) , serigrafi, 23/100, 49 X 49 cm
nr. 748128
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 1 500 kr
6d, 16h, 42m, 0s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Gräsklippare, Klippo
nr. 748170
Aktuellt bud:
550 kr
Utropspris: 1 500 kr
6d, 17h, 14m, 0s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
1
2
3
4
5
6
7
...
52
1
...
5
...
52