Utropspris
Sminkbord mahogny Karl-Johan 1800-tal 114 X 52 H=170
nr. 750033
500 kr
Utropspris: 1 500 kr
1d, 17h, 5m, 34s
Stolar 4 st, 1960-tal, bok, stoppade och klädda sitsar
nr. 750114
500 kr
Utropspris: 500 kr
16h, 30m, 34s
nr. 750318
500 kr
Utropspris: 1 000 kr
2d, 16h, 34m, 34s
Oidentifierad konstnär, akvarell, 118x85, otydligt signerad
nr. 750445
500 kr
Utropspris: 5 000 kr
4d, 16h, 54m, 34s
Stolar ett par Blå station plast ek B=99
nr. 750515
500 kr
Utropspris: 2 000 kr
5d, 16h, 24m, 34s
Damcykel Husqvarna 1940-50-tal
nr. 749808
450 kr
Utropspris: 1 000 kr
16h, 5m, 34s
Vas Gunnar Nylund, Rörstrand H=15
nr. 749836
450 kr
Utropspris: 500 kr
16h, 16m, 34s
Jalusiskåp, ek, 1940-50-tal, 105 x 40, H = 107
nr. 749997
450 kr
Utropspris: 1 000 kr
1d, 16h, 48m, 34s
Taklampa, glas, D = 42
nr. 750014
450 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 16h, 52m, 34s
Ytterdörr Jeld-men, oljad ek, karmmått 990x2100mm, V-hängd
nr. 750025
450 kr
Utropspris: 800 kr
1d, 17h, 0m, 34s
Spegel, Gustaviansk, 17/1800-tal, 186 X 80 cm
nr. 750099
450 kr
Utropspris: 2 500 kr
16h, 16m, 34s
Roy Pasanault, blomsterstilleben, olja på duk, 49 X 38 cm
nr. 750176
450 kr
Utropspris: 400 kr
17h, 22m, 34s
Fönster ur HMS Iggö, Minsveparen M60, 4st, komplett med karm men i delar.
nr. 750295
450 kr
Utropspris: 1 200 kr
1d, 17h, 50m, 34s
Fåtölj "Diana" Karin Mobring, Ikea, 1970-tal
nr. 750357
450 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 16h, 56m, 34s
Kaffeservis, Fyrklövern
nr. 750395
450 kr
Utropspris: 600 kr
2d, 17h, 14m, 34s
Glasservis, Fyrklövern 70 delar
nr. 750396
450 kr
Utropspris: 1 000 kr
2d, 17h, 16m, 34s
Väggur med kalender, quartz, 24 X 24 cm
nr. 750413
450 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 16h, 12m, 34s
Förstärkare, Marantz PM 65AV
nr. 750456
450 kr
Utropspris: 600 kr
3d, 16h, 54m, 34s
Slagbord, Ikea, laminat, 152 X 80 X 75 cm
nr. 750494
450 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 17h, 8m, 34s
Solglasögon, Ray-Ban
nr. 750501
450 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 17h, 20m, 34s
LP-skivor
nr. 750520
450 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 17h, 34m, 34s
Pallkragar, 9 st, 75x55
nr. 750533
450 kr
Utropspris: 600 kr
3d, 17h, 40m, 34s
Brännvinshundar mm, 1900-tal, bland annat Trelleborgs glasbruk, höjd 25 cm och lägre
nr. 750663
450 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 17h, 10m, 34s
Väggspegel, 1950-tal, 180 x 124 cm
nr. 750920
450 kr
Utropspris: 1 500 kr
5d, 17h, 18m, 34s
40
40