Utropspris
Byrå, 1950/60-tal, Danmark, teak, 63 X 37 X 102 cm
nr. 751503
0 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 4h, 44m, 48s
Agda Holst, olja på pannå, 42 x 32
nr. 751097
200 kr
Utropspris: 1 500 kr
6d, 4h, 45m, 48s
Agda Holst, olja på pannå, 36,5 x 45
nr. 751098
200 kr
Utropspris: 4 000 kr
6d, 4h, 46m, 48s
Rullator, Active
nr. 751504
50 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 4h, 46m, 48s
Bertil Landelius, olja på duk, 45 x 65
nr. 751100
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 4h, 47m, 48s
Barbord, 140 x 60, H = 95, m. stolar, ek
nr. 751101
0 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 4h, 48m, 48s
Jalusiskåp, ek, 1900-talets andra hälft, ek, 50 X 38 X 115 cm, en nyckel
nr. 751505
0 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 4h, 48m, 48s
Soffa, textil, L = 147
nr. 751102
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 4h, 49m, 48s
Soffbord, teakskiva, Danmark, 1950-60-tal, utdragbart, 116 x 60, H = 56 och längre
nr. 751108
150 kr
Utropspris: 1 500 kr
6d, 4h, 50m, 48s
Stol med flätad sits, 2000-tal, H=78 cm
nr. 751506
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 4h, 50m, 48s
Degblandare, Hyma, H = 122
nr. 751133
0 kr
Utropspris: 2 000 kr
6d, 4h, 51m, 48s
MC jacka Halvarsson stl:40
nr. 751143
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 4h, 52m, 48s
Hans J Wegner Soffbord Andreas Tuck, Danmark, 1960/70-tal, skiva i ek, ben i stål, 186 X 62 X 48,
nr. 751507
175 kr
Utropspris: 4 000 kr
6d, 4h, 52m, 48s
Docksängar 2 st smide trä + dockvagn
nr. 751144
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 4h, 53m, 48s
Stenkakor jazz mm
nr. 751146
50 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 4h, 54m, 48s
Gåband, Spartacus Tread 100
nr. 751508
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 4h, 54m, 48s
Industrilampa H=142
nr. 751147
50 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 4h, 55m, 48s
Trädgårdsgrupp smide äldre, bord L=100 H=68 + paret stolar
nr. 751148
75 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 4h, 56m, 48s
Poängtavla till flipperspel, 1960-tal, 66 X 72 X 30 cm
nr. 751509
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 4h, 56m, 48s
Trälådor 3 st L=73 och mindre
nr. 751149
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 4h, 57m, 48s
Soffbord teak med tidningshylla L=115
nr. 751150
100 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 4h, 58m, 48s
Taklampa, Belid, diameter 40 cm
nr. 751515
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 4h, 58m, 48s
Piedestaler 3 st metall glas 25 X 25 H=70 och mindre
nr. 751152
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 4h, 59m, 48s
Brickor ishink mm
nr. 751154
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 5h, 0m, 48s
40
41
42
43
44
45
46
47
43
47