Utropspris
Utropspris
Sängbricka, mindre bord med fällbara ben, 77 x 42 cm, h = 56 cm
nr. 750863
0 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 4h, 30m, 31s
Kinamattor, 2 st 152x91
nr. 750888
50 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 4h, 10m, 31s
Tryck Matisse och svanen 58 X 58
nr. 750893
0 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 4h, 14m, 31s
Cecilia Cafen litografi 2/20 44 X 55
nr. 750897
50 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 4h, 16m, 31s
Emaljgrytor 2 st Kockums och Nacco, längd 36 cm och mindre
nr. 750903
50 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 4h, 52m, 31s
Orientmatta Ingelas 150x100
nr. 750922
50 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 4h, 34m, 31s
Orientmatta Afshar 155x100
nr. 750923
0 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 4h, 35m, 31s
Yert Johansson litografi 93/100 43 X 51
nr. 750939
0 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 4h, 48m, 31s
Yert Johansson litografi 92/100 52 X 42
nr. 750947
0 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 4h, 51m, 31s
Sören Brynielsson litografi 57/150 42 X 56
nr. 750968
0 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 5h, 6m, 31s
Servisdelar "Mullbär" Gefle
nr. 750969
50 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 5h, 30m, 31s
Rakspegel med borste och tvålkopp, 1900-talets första hälft, höjd 34 cm
nr. 750971
75 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 5h, 32m, 31s
Träfigurer 4 st, 1900-talets andra hälft, osignerade, höjd 14 cm och lägre
nr. 750974
250 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 5h, 38m, 31s
Plansch 61 X 92
nr. 750985
0 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 5h, 11m, 31s
Görel Andersdotter Lill litografi 40 X 49
nr. 750986
0 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 5h, 12m, 31s
Otydligt signerad litografi 235/300 54 X 65
nr. 750990
0 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 5h, 14m, 31s
Per Svensson litografi 82/100 54 X 53
nr. 750992
0 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 5h, 16m, 31s
Golvvas, porslin, Kina, 1900-talets andra hälft, höjd 61 cm
nr. 751001
100 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 5h, 58m, 31s
Bestickservisdelar "Svensk Spets" nysilver och rostfritt stål, olika tillverkare
nr. 751005
0 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 6h, 4m, 31s
Mikrofon hörlurar mm
nr. 751009
50 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 5h, 28m, 31s
Vägghylla, 3 plan, metall och trä, B = 80, H = 80
nr. 751011
75 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 5h, 30m, 31s
Tamburmajor trä H=186
nr. 751012
125 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 5h, 31m, 31s
Fiskeutrustning
nr. 751020
300 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 5h, 39m, 31s
Fiskeutrustning
nr. 751021
100 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 5h, 40m, 31s
40
41
42
43
44
45
46
47
43
47