Utropspris
Paraplyställ, B = 46, H = 64
nr. 749755
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 9h, 46m, 44s
Anders Zorn, efter, litografi Bengtssons lito 30 X 20, signerad i trycket
nr. 749756
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 9h, 47m, 44s
Dörr med karm, Swedörr, Bladmått 72 x 188 cm, Karm 78 x 194 cm
nr. 749971
50 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 9h, 47m, 44s
Sybord, empirestil/senempire, 1800-tal, 60 x 39, H = 74
nr. 749757
50 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 9h, 48m, 44s
Väggskåp, 1800-tal, m. lådor, 90 x 28, H = 68
nr. 749758
50 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 9h, 49m, 44s
Matta, handknuten, Iran, 214 X 328 cm
nr. 749974
50 kr
Utropspris: 2 500 kr
6d, 9h, 49m, 44s
Lampbord + stolar, 1900-talets första del, 52 x 52, H = 62
nr. 749759
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 9h, 50m, 44s
Bord, senbarockstil, 1800-tal, 102 x 62, H = 76
nr. 749760
50 kr
Utropspris: 1 200 kr
6d, 9h, 51m, 44s
Vinställ, järn, h = 135 cm
nr. 749975
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 9h, 51m, 44s
Pall, gustaviansk stil, B = 44, H = 45
nr. 749761
50 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 9h, 52m, 44s
Brevlåda, plåt, amerikansk, L = 52
nr. 749762
50 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 9h, 53m, 44s
Skrivbord, 1800-tal, ek, 125 X 74 X 76 cm
nr. 749976
0 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 9h, 53m, 44s
Kopparstick äldre 41 X 53
nr. 749763
50 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 9h, 54m, 44s
Sminkbord, m. spegel, gustaviansk stil, m. glasskiva, 110 x 42, tot H = 135
nr. 749764
150 kr
Utropspris: 1 200 kr
6d, 9h, 55m, 44s
Brickbord, Serholt Sweden, 2000-tal, diameter 70 cm
nr. 749977
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 9h, 55m, 44s
Tryck äldre 50 X 31
nr. 749765
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 9h, 56m, 44s
Dockskåp, 1:12, trä
nr. 749766
50 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 9h, 57m, 44s
Tamburmajor, 1900-talets andra hälft, stålrör, höjd 183 cm
nr. 749978
50 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 9h, 57m, 44s
Byrå m. marmorskiva, 3 lådor, 79 x 47, H = 84
nr. 749767
0 kr
Utropspris: 1 200 kr
6d, 9h, 58m, 44s
Stolar, 2 st, gustaviansk stil, 1900-tal, Lindome
nr. 749768
50 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 9h, 59m, 44s
Skrivbordsstol, 1960/70-tal
nr. 749979
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 9h, 59m, 44s
Soffa, Lindome, gustaviansk, omkr. år 1800, L = 190
nr. 749769
0 kr
Utropspris: 2 500 kr
6d, 10h, 0m, 44s
Marc Chagall plansch 67 X 53
nr. 749770
50 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 10h, 1m, 44s
Bokhylla 1900-talets mitt, 159 X 32 X 74 cm
nr. 749980
0 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 10h, 1m, 44s
40
41
42
43
44
45
46
47
44
45
46
47