Utropspris
Oscar Reutersvärd litografi 76/150 60 X 46
nr. 750988
50 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 12h, 37m, 55s
Görel Andersdotter Lill litografi 40 X 49
nr. 750986
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 12h, 36m, 55s
Planteringslåda, konstrotting, 2000-tal, 82 X 30 X 60 cm
nr. 751403
75 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 12h, 36m, 55s
Plansch 61 X 92
nr. 750985
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 12h, 35m, 55s
Jörgen Fogelqvist litografi 166/170 47 X 62
nr. 750982
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 12h, 34m, 55s
Lodregulator, C.A.Paterson, Göteborg, 1900 - talets mitt, h = 110 cm
nr. 751402
0 kr
Utropspris: 1 000 kr
6d, 12h, 34m, 55s
Patrick Jannin litografi 34/60 56 X 76
nr. 750981
0 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 12h, 33m, 55s
Oidentifierad konstnär blandteknik i plexiglas 60 X 50
nr. 750978
50 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 12h, 32m, 55s
Pallar 3 st + bricka, Pakistan, koppar, diameter 68 cm och mindre
nr. 751401
0 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 12h, 32m, 55s
Oidentifierad konstnär olja på duk 60 X 70
nr. 750970
0 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 12h, 31m, 55s
Sören Brynielsson litografi 57/150 42 X 56
nr. 750968
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 12h, 30m, 55s
Spegel, 1900-talets andra hälft, gulmetall, 64 X 42 cm
nr. 751400
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 12h, 30m, 55s
John Würtz blandteknik 76 X 57
nr. 750965
175 kr
Utropspris: 1 000 kr
6d, 12h, 29m, 55s
Oscar Reutersvärd litografi 56/99 59 X 46
nr. 750964
75 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 12h, 28m, 55s
Trärelief + batiktryck, 112 X 55 cm och mindre
nr. 751399
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 12h, 28m, 55s
Thor Lindeneg litografi 109/250 53 X 41
nr. 750962
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 12h, 27m, 55s
Sideboard, ek, glas och metall, 160 x 46, H = 85
nr. 750960
50 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 12h, 26m, 55s
Spegel, 2000-tal, 132 X 42 cm
nr. 751398
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 12h, 26m, 55s
Lastförankringar, fronter och inredning bl.a. Mercedes Sprint och VW Caddy m.m.
nr. 750959
0 kr
Utropspris: 2 000 kr
6d, 12h, 25m, 55s
Belysning för lastbil och arbetsfordon m.m.
nr. 750958
50 kr
Utropspris: 2 000 kr
6d, 12h, 24m, 55s
Gallerimatta, handknuten, Iran, 335 X 110 cm
nr. 751397
0 kr
Utropspris: 1 000 kr
6d, 12h, 24m, 55s
Inredningdelar för arbetsfordon
nr. 750957
50 kr
Utropspris: 2 000 kr
6d, 12h, 23m, 55s
Bilelutrustning, -belsyning m.m. stort parti
nr. 750956
50 kr
Utropspris: 2 000 kr
6d, 12h, 22m, 55s
Jens Mattiasson, etsning, 1968, 1/20, 43 X 19 cm
nr. 751394
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 12h, 22m, 55s
44
44