Utropspris
Vägghylla, 3 plan, "stringmodell", B = 80, H = 76
nr. 751010
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 11h, 43m, 11s
Mikrofon hörlurar mm
nr. 751009
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 11h, 42m, 11s
Ishink, sifoner, väggljusstake och taklampor, anodiserad aluminium, Ishink "Made in Italy", Sifon "Sparklets- England" och okänt, 1900 - talets senare hälft.
nr. 751418
0 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 11h, 42m, 11s
Salongsbord 1800-tal D=88 H=78
nr. 751007
0 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 11h, 41m, 11s
Stolar 6 st 1800-tal
nr. 751006
0 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 11h, 40m, 11s
Matta, handknuten, 197 X 140 cm
nr. 751411
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 11h, 40m, 11s
Ingbritt Irene Lagerberg litografi 23/190 76 X 57
nr. 751002
250 kr
Utropspris: 1 500 kr
6d, 11h, 39m, 11s
Shoichi Hasegawa, Litografi, EA. 5/50 63 X 52
nr. 751000
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
6d, 11h, 38m, 11s
Autogrammboll, MFF
nr. 751410
200 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 11h, 38m, 11s
Ingbritt Irene Lagerberg, gouache, 90x63, rammått = 67 X 51
nr. 750999
250 kr
Utropspris: 2 500 kr
6d, 11h, 37m, 11s
Gustav Bolin litografi 57/70 57 X 74
nr. 750998
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 11h, 36m, 11s
Matta, handknuten, Iran, 198 X 101 cm
nr. 751408
0 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 11h, 36m, 11s
Ingbritt Irene Lagerberg, gouache, 90x63, rammått = 66 X 51
nr. 750997
250 kr
Utropspris: 2 500 kr
6d, 11h, 35m, 11s
Ingbritt Irene Lagerberg, gouache, 90x63, rammått = 58 X 71
nr. 750996
50 kr
Utropspris: 2 500 kr
6d, 11h, 34m, 11s
Matta, handknuten, Iran, 305 X 205 cm
nr. 751407
0 kr
Utropspris: 2 000 kr
6d, 11h, 34m, 11s
John Würtz blandteknik 76 X 57
nr. 750995
125 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 11h, 33m, 11s
Francois Fiedler litografi 17/30 52 X 37
nr. 750994
50 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 11h, 32m, 11s
Tamburmajor, metall, 2000-tal, höjd 175 cm
nr. 751406
0 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 11h, 32m, 11s
Oscar Reutersvärd litografi 63/100 63 X 50
nr. 750993
75 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 11h, 31m, 11s
Per Svensson litografi 82/100 54 X 53
nr. 750992
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 11h, 30m, 11s
Matta, handknuten Iran, 203 X 100 cm
nr. 751405
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 11h, 30m, 11s
Jörgen Fogelqvist litografi 234/250 65 X 51
nr. 750991
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 11h, 29m, 11s
Otydligt signerad litografi 235/300 54 X 65
nr. 750990
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 11h, 28m, 11s
Matta, handknuten, Pakistan, 259 X 154 cm
nr. 751404
50 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 11h, 28m, 11s
44
44