Utropspris
Cafébord, underrede i gjutjärn, marmorskiva, 1900-tal, H=72 D=60
nr. 749134
125 kr
Utropspris: 1 000 kr
6d, 11h, 5m, 22s
Karmstolar ett par 1800-tal, ek
nr. 749133
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 11h, 3m, 22s
Hundbur, aluminium, 61 X 100 X 72 cm
nr. 749131
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 11h, 1m, 22s
Soffbord med marmorskiva, underrede i metall, H=49 L=123
nr. 749130
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 10h, 59m, 22s
Herrcykel, Bikeid, 28 tum
nr. 749123
0 kr
Utropspris: 1 000 kr
6d, 10h, 57m, 22s
Damcykel, 28 tum
nr. 749122
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 10h, 55m, 22s
Herrcykel, Crescent, 28 tum, 3 växlar
nr. 749120
50 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 10h, 53m, 22s
Tamburmajor, 1900-talets senare hälft, H=173
nr. 749115
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 10h, 51m, 22s
Fåtöljer, ett par + soffbord i rotting, 19/2000-tal
nr. 749112
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
6d, 10h, 49m, 22s
Byrå, ek, 1900-talets början, H=100 B=107
nr. 749110
0 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 10h, 47m, 22s
Soffor, 2 st + soffbord, rotting, 1900-talets slut, L=128
nr. 749109
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
6d, 10h, 45m, 22s
Karmstolar, ett par, rokokostil, 1900-talets senare hälft, B=63
nr. 749108
0 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 10h, 43m, 22s
Byrå, 1800-tal, avlutad furu, 121 X 92 X 50 cm
nr. 749105
0 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 10h, 41m, 22s
Anatomisk modell, skelett, plast, 1900-talets andra hälft, höjd 160 cm
nr. 749104
100 kr
Utropspris: 1 000 kr
6d, 10h, 39m, 22s
Ivar-hyllor, 26 hyllplan, 10 gavlar
nr. 749103
200 kr
Utropspris: 3 000 kr
6d, 10h, 37m, 22s
nr. 749102
75 kr
Utropspris: 3 000 kr
6d, 10h, 35m, 22s
nr. 749101
100 kr
Utropspris: 3 000 kr
6d, 10h, 33m, 22s
nr. 749100
100 kr
Utropspris: 2 000 kr
6d, 10h, 31m, 22s
Stolar 2 st, Sven Markelius, Orkesterstolen, björk, stapelbara
nr. 749099
50 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 10h, 29m, 22s
Stolar 7 st, stapelbara, 1900-talets andra hälft
nr. 749098
75 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 10h, 27m, 22s
Matbord, 1960-tal, teak, 120 X 80 X 74 cm, 2 utdragsskivor
nr. 749097
75 kr
Utropspris: 1 500 kr
6d, 10h, 25m, 22s
Taklampa, 1960-tal, mässing, tygskärm, diameter 38 cm
nr. 749096
100 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 10h, 23m, 22s
Matta, Nain, Iran, signerad, handknuten, 223 X 144
nr. 749094
2 600 kr
Utropspris: 3 000 kr
6d, 10h, 21m, 22s
Matta, Nain, Habibian, Iran, handknuten, 265 X 173 cm
nr. 749091
3 000 kr
Utropspris: 6 000 kr
6d, 10h, 19m, 22s
52
52