Internetauktioner varje dag, året runt! Sikö Auktioner är ett
etablerat auktionshus med bas i Skåne som förmedlar auktioner för både privatpersoner och företag. Här kan du hitta föremål för såväl finrum som verkstad. Hjärtligt välkommen!
Köp
Sälj
Dödsbo
Logga in
Bli kund
Sök
Välj kategori
Meny
Alla auktioner
Allmoge
Belysning
Böcker, Musik & Film
Cyklar & Motorfordon
Glas
Guld & Smycken
Hemelektronik & Hushåll
Klockor & Ur
Kläder & Accessoarer
Konst
Kuriosa
Leksaker & Hobby
Mattor & Textil
Möbler & Speglar
Nautica
Porslin & Keramik
Samlarföremål
Silver & Metaller
Vapen & Militaria
Verktyg & Bygg
Övrigt
Om oss
Adresser och öppettider
Dödsbon & Hela hem
Transport
Köp
Sälj
Bli kund
Dansk
Sök
Användarvillkor & prislista
Aktuellt
Lediga tjänster
Hjälp
Alla auktioner
Högst bud
Kortast tid kvar
Längst tid kvar
Senast publicerade
Utropspris
Högst bud
Malmö
Alla städer
Kristianstad
Malmö
Karlskrona
Lådhurts i plast, 42 x 32 cm, h = 60 cm
nr. 750315
Aktuellt bud:
800 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 4h, 46m, 21s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Lisa Larson, figurin, Gustavsberg, längd 9 cm
nr. 750811
Aktuellt bud:
800 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 4h, 40m, 21s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Fåtölj, "Skrindan", Kerstin Hörlin Holmquist, OPE-möbler. 1960/70-tal, B=74
nr. 749960
Aktuellt bud:
750 kr
Utropspris: 1 000 kr
4h, 48m, 21s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Skrivbordsstol, Kinnarps
nr. 749961
Aktuellt bud:
750 kr
Utropspris: 500 kr
4h, 50m, 21s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Kompressor Mgf, höjd 50 cm
nr. 749987
Aktuellt bud:
750 kr
Utropspris: 1 000 kr
5h, 26m, 21s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Träsvarv, Lundgrens Mekaniska, enfas
nr. 750028
Aktuellt bud:
750 kr
Utropspris: 800 kr
6h, 14m, 21s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Utomhusstolar, trä, 8st
nr. 750266
Aktuellt bud:
750 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 5h, 18m, 21s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Stolar 2 st, Lindome, 1800-talets början, senare bemålning och klädsel
nr. 749916
Aktuellt bud:
700 kr
Utropspris: 1 000 kr
4h, 26m, 21s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Kaffeskedar 10 + 7 + 6 st, vikt 246 gram
nr. 750066
Aktuellt bud:
700 kr
Utropspris: 1 000 kr
6h, 40m, 21s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Mat och kaffeservis "Classic Romance" Svaneholm, porslin
nr. 750243
Aktuellt bud:
700 kr
Utropspris: 1 000 kr
2d, 4h, 52m, 21s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Armbandsur Seiko Chronograph, quartz, stål, diameter 39 mm
nr. 750298
Aktuellt bud:
700 kr
Utropspris: 1 000 kr
2d, 6h, 12m, 21s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
LP-skivor och Singlar
nr. 749927
Aktuellt bud:
650 kr
Utropspris: 400 kr
4h, 32m, 21s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Scarf, Gucci, siden, 85 X 85 cm
nr. 750277
Aktuellt bud:
650 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 5h, 40m, 21s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Högtryckstvätt, Kärcher K5.85
nr. 750311
Aktuellt bud:
650 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 4h, 38m, 21s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Fiskbestick 6 + 6 st + smörhund "Nobel" Gunnar Cyrén, Gense, originalkartonger
nr. 750008
Aktuellt bud:
600 kr
Utropspris: 1 500 kr
6h, 2m, 21s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Ubåtsemblem, metall och trä, 1900-talets andra hälft, proveniens Hans Ellerströms samling
nr. 750293
Aktuellt bud:
600 kr
Utropspris: 2 000 kr
2d, 6h, 2m, 21s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Seniorfåtölj med resning, skinnklädsel, 2000-tal, bredd 63 cm
nr. 749993
Aktuellt bud:
550 kr
Utropspris: 2 000 kr
5h, 38m, 21s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Vas "Savoy" Alvar Aalto, Iittala, Finland, höjd 16 cm
nr. 750004
Aktuellt bud:
550 kr
Utropspris: 400 kr
5h, 54m, 21s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Brädspel, W. Cremer, 27 Bond Street, "Horse Racing and Steeple Chase", England 1858-1870, 12 blyhästar, två hinder och en vattenhinder, spelplan och pjäslåda i mahogny, 122 x 58 cm
nr. 750278
Aktuellt bud:
550 kr
Utropspris: 2 500 kr
2d, 5h, 42m, 21s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Flygplansmodeller 6 st, byggda av Hans Ellerströms,1900-talets andra bredd 34 cm och mindre
nr. 750296
Aktuellt bud:
550 kr
Utropspris: 4 000 kr
2d, 6h, 8m, 21s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Fat, silver, längd 25 cm, vikt 114 gram,
nr. 750408
Aktuellt bud:
550 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 4h, 24m, 21s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
LP-skivor
nr. 750424
Aktuellt bud:
550 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 4h, 38m, 21s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Stekfat, Qianlong, Kina 1700-tal, porslin, underglasyrblått, längd 51 cm
nr. 750809
Aktuellt bud:
550 kr
Utropspris: 2 000 kr
6d, 4h, 38m, 21s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Industripallar med traktorsits, 2st, höj och sänkbar, metall
nr. 750872
Aktuellt bud:
550 kr
Utropspris: 1 200 kr
6d, 5h, 12m, 21s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
1
2
3
4
5
6
7
...
17
1
2
3
4
...
17