Utropspris
Oscar Reutersvärd litografi 56/99 59 X 46
nr. 750964
75 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 10h, 24m, 28s
Thor Lindeneg litografi 109/250 53 X 41
nr. 750962
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 10h, 23m, 28s
Helmtrud Nyström litografi 22/125 39 X 43
nr. 750948
50 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 10h, 12m, 28s
Yert Johansson litografi 92/100 52 X 42
nr. 750947
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 10h, 11m, 28s
Patrick Jannin litografi 46/60 43 X 42
nr. 750946
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 10h, 10m, 28s
Evy Sandell olja på duk 49 X 61
nr. 750942
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 10h, 9m, 28s
Yert Johansson litografi 93/100 43 X 51
nr. 750939
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 10h, 8m, 28s
Knut Anerud 2 st akvareller 44 X 31
nr. 750935
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 10h, 5m, 28s
Jörgen Fogelqvist blandteknik 47 X 66
nr. 750933
0 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 10h, 3m, 28s
Alexius Huber serigrafi -77 51 X 51
nr. 750930
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 10h, 0m, 28s
Helmtrud Nyström litografi 109/125 39 X 43
nr. 750926
50 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 9h, 57m, 28s
Osignerad akvarell 69 X 78
nr. 750917
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 9h, 52m, 28s
Oscar Reuterström litografi 76/150 60 X 46
nr. 750912
50 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 9h, 48m, 28s
Jörgen Fogelqvist EA 3/25 49 X 64
nr. 750910
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 9h, 46m, 28s
Patrick Jannin litografi 41/60 66 X 63
nr. 750909
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 9h, 45m, 28s
Patrick Jannin litografi 16/60 66 X 63
nr. 750907
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 9h, 44m, 28s
Gunilla Kumlin litografi 152/160 75 X 58
nr. 750904
50 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 9h, 41m, 28s
Nissan Engel litografi 70/100 66 X 52
nr. 750901
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 9h, 39m, 28s
Cecilia Cafen litografi 2/20 44 X 55
nr. 750897
50 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 9h, 36m, 28s
Tryck Matisse och svanen 58 X 58
nr. 750893
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 9h, 34m, 28s
Ute Mertens signerad tryck 50 X 71
nr. 750890
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 9h, 32m, 28s
Sven Åke Svensson olja på duk 55 X 65
nr. 750886
50 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 9h, 28m, 28s
Patrick Jannin litografi 19/60 66 X 50
nr. 750883
50 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 9h, 26m, 28s
Carl Otto Hultén litografi 61/90 63 X 73
nr. 750880
50 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 9h, 24m, 28s