Utropspris
Lars Gunnar Larsson litografi 22/99 37 X 43
nr. 750864
75 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 18h, 35m, 24s
Taklampa, 1900-talets mitt, mässing, diameter 60 cm
nr. 751340
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 18h, 35m, 24s
Patrick Jannin litografi 60/60 52 X 50
nr. 750861
0 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 18h, 34m, 24s
Monogramsignerad olja på duk 54 X 65
nr. 750860
50 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 18h, 33m, 24s
Taklampa, 1900-talets mitt, mässing, behängd med prismor, diameter 60 cm
nr. 751339
0 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 18h, 33m, 24s
Monogramsignerad akvarell UA 48 X 62
nr. 750858
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 18h, 32m, 24s
Thomas Hamann, litografi 63/90 59 X 46
nr. 750856
0 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 18h, 31m, 24s
Taklampa, 1950-tal, diameter 26 cm
nr. 751335
75 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 18h, 31m, 24s
Helmtrud Nyström litografi 73/75 39 X 39
nr. 750855
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 18h, 30m, 24s
George Point Portkosme litografi 44/50 58 X 58
nr. 750853
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 18h, 29m, 24s
Damcykel, MILESTONE Pistachio, 28" tum, 3 vxl
nr. 751334
75 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 18h, 29m, 24s
George Point Portkosme litografi 58 X 58
nr. 750852
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 18h, 28m, 24s
Axel Olsson olja på duk 38 X 28
nr. 750847
50 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 18h, 27m, 24s
Figursåg, Meec
nr. 751333
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 18h, 27m, 24s
Systemkamera, Praktica, 3 objektiv, blixt, väska, stativ
nr. 751332
100 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 20h, 43m, 24s
Karl Gustav Jönsson, skulptur, brons, 1995, 7/30, höjd 22 cm
nr. 751331
125 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 20h, 41m, 24s
Arbetsskor, träningslinnen, blandade storlekar
nr. 751330
0 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 20h, 39m, 24s
Fåtöljer ett par, Göte-Möbler, 1900-talets andra hälft, betsat trä och skinn, bredd 80 cm
nr. 751329
75 kr
Utropspris: 1 500 kr
5d, 20h, 37m, 24s
Ljusinställningsställ
nr. 751328
350 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 20h, 35m, 24s
Gunghästar, 2st, bemålat trä, 1900-talets senare hälft, h = 48 cm och mindre
nr. 751326
50 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 20h, 33m, 24s
Väggljusstakar ett par, PUV Svensk Tenn, 1936, höjd 28 cm
nr. 751325
50 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 20h, 31m, 24s
Herrcykel, Crescent, 28 tum, 3 växlar
nr. 751791
75 kr
Utropspris: 1 000 kr
5d, 20h, 30m, 24s
Väggljusstakar ett par, KEE Mora + bordslampa, 1900-talets andra hälft, höjd 30 cm och lägre
nr. 751324
0 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 20h, 29m, 24s
Navkapslar, 24 lådor med 4 i varje, blandade storlekar, nya
nr. 751790
0 kr
Utropspris: 2 000 kr
5d, 20h, 28m, 24s
44
44