Utropspris
nr. 750708
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 11h, 58m, 7s
Thomas Hamann, litografi III, 32 x 79
nr. 750707
0 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 13h, 17m, 7s
Thomas Hamann, litografi 50/50, 27x 81
nr. 750706
0 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 13h, 16m, 7s
Patrick Jannin, litografi 7/60, bladmått 80 x 75
nr. 750705
0 kr
Utropspris: 1 500 kr
5d, 13h, 15m, 7s
Patrick Jannin, litografi 21/60, bladmått 80 x 75
nr. 750704
50 kr
Utropspris: 1 500 kr
5d, 13h, 14m, 7s
Martin Engelman, färglitografi 36/90, 85 x 60
nr. 750703
50 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 13h, 13m, 7s
Janeric Johansson, litografi 63/100, 79 x 56
nr. 750702
200 kr
Utropspris: 1 500 kr
5d, 13h, 12m, 7s
Oidentifierad konstnär, olja på duk, 1983, 54 x 85, signerad C Richard (?)
nr. 750701
0 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 13h, 11m, 7s
Jörgen Fogelquist, färglitografi 10/10, 48 x 72
nr. 750700
0 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 13h, 10m, 7s
Alain Berck-Vitz, blandteknik, 49 x 70
nr. 750699
0 kr
Utropspris: 1 000 kr
5d, 13h, 9m, 7s
Jörgen Fogelquist, färglitografi provtryck, 46 x 39
nr. 750698
50 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 13h, 8m, 7s
Jörgen Fogelquist, färglitografi provtryck, 40 x 61
nr. 750697
50 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 13h, 7m, 7s
Jörgen Fogelquist, färglitografi 96/170, 52 x 50
nr. 750696
100 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 13h, 6m, 7s
Maria Ronnehed, blandteknik 59 x 59
nr. 750695
175 kr
Utropspris: 3 000 kr
5d, 13h, 5m, 7s
nr. 750694
175 kr
Utropspris: 3 000 kr
5d, 13h, 4m, 7s
Thor Lindeneg, färglitografi 112/250, 51 x 41
nr. 750693
50 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 13h, 3m, 7s
Lennart Nyström, färglitografi 133/175, 61 x 88, osignerad
nr. 750692
0 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 13h, 2m, 7s
Oscar Reutersvärd, färglitografi 56 x 90, 48 x 65
nr. 750691
75 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 13h, 1m, 7s
Patrick Jannin, litografi 53/60, rammått 64 x 60
nr. 750690
0 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 13h, 0m, 7s
Josef Schibli, färgetsning 84/200, 22 x 27
nr. 750689
0 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 12h, 59m, 7s
Maria Ronnehed, blandteknik 71 x 81
nr. 750688
500 kr
Utropspris: 3 000 kr
5d, 12h, 58m, 7s
nr. 750687
650 kr
Utropspris: 3 000 kr
5d, 12h, 57m, 7s
Allmogeföremål
nr. 750686
0 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 12h, 56m, 7s
Alfred Gregers olja på duk23 X 30
nr. 750685
0 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 12h, 55m, 7s
25
25