Utropspris
Rullklaffsekretär, 1950-tal, teak, 86 X 46 X 98 cm
nr. 748632
350 kr
Utropspris: 600 kr
8h, 15m, 15s
Tidsskriftsamlare 3 lådor
nr. 748699
200 kr
Utropspris: 300 kr
8h, 15m, 15s
Ringnycklar mm
nr. 748698
550 kr
Utropspris: 600 kr
8h, 14m, 15s
Väggljusstakar, leksaksbil mm
nr. 748625
50 kr
Utropspris: 400 kr
8h, 13m, 15s
Kaffeservis 12 pers Hackefors
nr. 748697
150 kr
Utropspris: 400 kr
8h, 13m, 15s
Kaffeservis KP 12 pers
nr. 748696
200 kr
Utropspris: 300 kr
8h, 12m, 15s
Stilleben, olja på duk, oidentifierad konstnär, 34 X 29 cm
nr. 748624
100 kr
Utropspris: 300 kr
8h, 11m, 15s
Brickor ett parti
nr. 748695
175 kr
Utropspris: 300 kr
8h, 11m, 15s
Penslar, hänglås, tejp mm
nr. 748694
250 kr
Utropspris: 400 kr
8h, 10m, 15s
Golvlampa, Cottex, höjd 145 cm
nr. 748623
50 kr
Utropspris: 400 kr
8h, 9m, 15s
Symaskin Elna
nr. 748693
75 kr
Utropspris: 300 kr
8h, 9m, 15s
Skiftnycklar bla Bahco
nr. 748692
850 kr
Utropspris: 500 kr
8h, 8m, 15s
Angcelo von Fürsten, olja på duk och pannå, 59 X 44 cm och mindre
nr. 748622
250 kr
Utropspris: 400 kr
8h, 7m, 15s
Rostfria grytor ett parti
nr. 748691
300 kr
Utropspris: 300 kr
8h, 7m, 15s
Francisco Toledo litografi 25/350 58 X 42
nr. 748690
50 kr
Utropspris: 300 kr
8h, 6m, 15s
Angcelo von Fürsten, 4 tavlor, olja på duk och pannå, 50 X 59 cm och mindre
nr. 748621
175 kr
Utropspris: 400 kr
8h, 5m, 15s
Birgersdotter -94 akvarell/tusch 24 X 23
nr. 748689
50 kr
Utropspris: 500 kr
8h, 5m, 15s
Tom Ringberg olja på duk 65 X 65
nr. 748688
100 kr
Utropspris: 300 kr
8h, 4m, 15s
Byråer ett par, 1970-tal, vitlackerat trä med mässingshandtag, 60 X 61 X 38 cm
nr. 748620
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
8h, 3m, 15s
nr. 748687
150 kr
Utropspris: 300 kr
8h, 3m, 15s
Björn Krestesen, färglitografi 109/150, 60 x 81
nr. 748686
50 kr
Utropspris: 500 kr
8h, 2m, 15s
Fåtölj, 1960-tal, teak, konstskinn, bredd 65 cm
nr. 748619
250 kr
Utropspris: 1 000 kr
8h, 1m, 15s
Verktygssatser mm
nr. 748685
500 kr
Utropspris: 500 kr
8h, 1m, 15s
Elverktyg mm
nr. 748684
450 kr
Utropspris: 500 kr
8h, 0m, 15s
41
42
43
44
45
46
47
48
45
46
47
48