Temaauktion KB
Utropspris
Ulrica Hydman Vallien, vaser 4st + en skål, H=18,5
nr. 778079
50 kr
Utropspris: 800 kr
3d, 19h, 0m, 11s
Karaffer, ljusstakar & glas bla Sagaform
nr. 778080
350 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 19h, 1m, 11s
Karaffer, skålar mm bla Orrefors
nr. 778081
75 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 19h, 2m, 11s
Skål Gustavsberg mm
nr. 778083
75 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 19h, 3m, 11s
Ljuskrona, väggklocka mm
nr. 778085
75 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 19h, 4m, 11s
Glasblåsargrillar 2st L=90
nr. 778088
50 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 19h, 5m, 11s
Pigtittare, hushållsvåg mm
nr. 778090
0 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 19h, 6m, 11s
Taklampa Tiffanystil D=47
nr. 778102
125 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 19h, 7m, 11s
Soffbord, Ikea Stockholm, 2000-tal, längd 170 cm
nr. 778495
200 kr
Utropspris: 800 kr
3d, 19h, 9m, 11s
Sidobord, Ikea Stockholm, 2000-tal, 150 X 38 X 70 cm
nr. 778496
700 kr
Utropspris: 1 000 kr
3d, 19h, 11m, 11s
Sideboard, Ikea Stockholm, 2000-tal, 160 X 45 X 58 cm
nr. 778497
300 kr
Utropspris: 1 500 kr
3d, 19h, 13m, 11s
Trädgårdsmöblemang, aluminium, 2 bord, 6 stolar, 1900-talets andra hälft, bordens diameter 80 cm
nr. 778507
1 300 kr
Utropspris: 3 000 kr
3d, 19h, 15m, 11s
Träningscykel, Trojan
nr. 778509
0 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 19h, 17m, 11s
Klappstolar 12 st, betsat trä, 1900-talets andra hälft
nr. 778512
100 kr
Utropspris: 800 kr
3d, 19h, 19m, 11s
Soffbord, 1900-talets andra hälft, 108 X 59 X 58 cm
nr. 778517
0 kr
Utropspris: 600 kr
3d, 19h, 21m, 11s
Matgrupp, Gustaviansk-stil, bord + 8 stolar, 3 iläggsskivor, bordets diameter 115 cm
nr. 778523
50 kr
Utropspris: 3 000 kr
3d, 19h, 23m, 11s
Sidobord 2 st, mahogny, 1900-talets andra hälft, höjd 54 cm
nr. 778535
125 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 19h, 25m, 11s
Salongsgrupp, soffa fåtölj och bord, Nyrokoko-stil, 1900-tal, soffans längd 138 cm
nr. 778536
0 kr
Utropspris: 1 500 kr
3d, 19h, 27m, 11s
Sideboard, Gustaviansk-stil, 1900-talets andra hälft, 160 X 45 X 80 cm
nr. 778540
150 kr
Utropspris: 1 500 kr
3d, 19h, 29m, 11s
Skåp, Gustaviansk-stil, 1900-talets andra hälft, 182 X 118 X 45 cm, 2 nycklar
nr. 778541
1 000 kr
Utropspris: 2 000 kr
3d, 19h, 31m, 11s
Plastväxter 2 st, höjd 185 cm och lägre
nr. 778542
250 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 19h, 33m, 11s
Mattor 2 st, handknutna, 108 X 67 cm och mindre
nr. 778545
50 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 19h, 35m, 11s
Matbord + 4 stolar, 1970-tal, furu, 140 X 85 X 72 cm
nr. 778577
50 kr
Utropspris: 600 kr
3d, 19h, 37m, 11s
Soffbord och sidobord, 1900-talets andra hälft, längd 140 cm och mindre
nr. 778582
50 kr
Utropspris: 600 kr
3d, 19h, 39m, 11s
31
32
33
34
35
59
33
59