Utropspris
Sven Bolin, golvvas, Höganäs, stengods, H = 50
nr. 748750
75 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 12h, 0m, 12s
Herrcykel, Biltema, 28-tum
nr. 748751
0 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 12h, 0m, 12s
Sittpuff, Eilersen, B = 42, H = 42
nr. 748747
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 11h, 59m, 12s
Soffbord, trä, svartlackad ek, B = 82, H = 58
nr. 748746
50 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 11h, 58m, 12s
Herrcykel, Hermes, 28-tum
nr. 748749
0 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 11h, 58m, 12s
Vitrinskåp 1900-talets första hälft 155 X 46 H=142
nr. 748745
75 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 11h, 57m, 12s
Stolar, ett par, Kare Design, plast och ek
nr. 748744
50 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 11h, 56m, 12s
Ikon, 1900-tal, ritza i silver, 27 X 22 cm
nr. 748748
100 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 11h, 56m, 12s
Taklampa, Kare Design, D = 43, plåt
nr. 748742
50 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 11h, 55m, 12s
Pinnstolar, 3 st, Hans K
nr. 748741
50 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 11h, 54m, 12s
Vitrinskåp, 1900-talets andra hälft, 146 X 70 X 35 cm
nr. 748743
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
6d, 11h, 54m, 12s
Stolar, 3 + 1 st, Hans K
nr. 748740
0 kr
Utropspris: 1 000 kr
6d, 11h, 53m, 12s
Birgitte Södergaard litografier 4 st 39 X 29
nr. 748737
50 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 11h, 52m, 12s
Vitrinskåp, Gustaviansk-stil, 1900-talets andra hälft, inbyggd belysning, 175 X 119 X 46 cm
nr. 748739
0 kr
Utropspris: 1 500 kr
6d, 11h, 52m, 12s
Tavlor + spegel 42 X 48 och mindre
nr. 748731
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 11h, 51m, 12s
Otydligt signerad olja på duk 54 X 45
nr. 748728
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 11h, 50m, 12s
Hugo Borgström, olja på duk, 60 X 49 cm
nr. 748735
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 11h, 50m, 12s
Britt Frykstrand Fajersson akvarell 22 X 32
nr. 748727
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 11h, 49m, 12s
Otydligt signerad olja på duk 44 X 53
nr. 748723
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 11h, 48m, 12s
Jordglob med belysning, 1900-talets andra hälft, höjd 46 cm
nr. 748734
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 11h, 48m, 12s
Cykelväska, Spectra
nr. 748722
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 11h, 47m, 12s
Ljuslyktor, 2 st, glas och metall, Homegaard, H exkl. grepe = 25 o mindre
nr. 748721
125 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 11h, 46m, 12s
Saul Steinberg, litografi, 72 X 55 cm
nr. 748733
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 11h, 46m, 12s
Sydd tavla 41 X 80
nr. 748720
50 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 11h, 45m, 12s
53
53