Utropspris
Flöten + tråg, längd 79 cm och mindre
nr. 747652
250 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 22h, 6m, 5s
Marinmålning, olja på duk, oidentifierad konstnär, 29 X 19 cm
nr. 747464
100 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 0h, 12m, 5s
Båtmotor Tohatsu 9,8 + trycktank och stativ
nr. 747467
100 kr
Utropspris: 2 000 kr
4d, 22h, 30m, 5s
Krigslitteratur, ett parti
nr. 747195
75 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 23h, 24m, 5s
Gottfrid Olsson, olja på duk, 49 x 36
nr. 747262
75 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 22h, 9m, 5s
Åror ett par L=274
nr. 747468
75 kr
Utropspris: 600 kr
4d, 22h, 31m, 5s
Kompass i etui, Lyth Stockholm, 18/1900-tal, H=9
nr. 747651
50 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 22h, 4m, 5s
Marinmålning, olja på duk, oidentifierad konstnär, 53 X 45 cm
nr. 747643
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 21h, 48m, 5s
Väggur i form av båtratt, stränginstrument, luftpistol
nr. 747744
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 22h, 48m, 5s
Krocketset + barnflytväst
nr. 747825
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 23h, 6m, 5s