Utropspris
Spegel, 1900-talets slut, 101 X 81 cm
nr. 749225
550 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 10h, 2m, 6s
Mattor 2 st 200 X 140 och mindre
nr. 749268
350 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 10h, 2m, 6s
Märktavla 25 X 29
nr. 749275
0 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 8h, 50m, 6s
Orientmatta galleri 295 X 76
nr. 749302
100 kr
Utropspris: 600 kr
4d, 9h, 11m, 6s
Linne ett parti
nr. 749315
50 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 9h, 18m, 6s
Skåp med spegel, avlutad fur, 1800-tal, B=130
nr. 749384
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
4d, 9h, 40m, 6s
Stuvbitar, skinn, ca 17,5 kilo
nr. 749523
75 kr
Utropspris: 1 000 kr
5d, 9h, 2m, 6s
Stuvbitar, skinn, ca 17 kilo
nr. 749524
125 kr
Utropspris: 1 000 kr
5d, 9h, 4m, 6s
Stuvbitar, skinn, ca 15 kilo
nr. 749525
75 kr
Utropspris: 1 000 kr
5d, 9h, 6m, 6s
Stuvbitar, skinn, ca 14,5 kilo
nr. 749526
100 kr
Utropspris: 1 000 kr
5d, 9h, 8m, 6s
Röllakansmatta, 244 x 170, signerad
nr. 749458
100 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 9h, 38m, 6s
Matta 240x167
nr. 749461
100 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 9h, 40m, 6s
Linnedukar mm
nr. 749563
75 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 10h, 23m, 6s