Utropspris
Utropspris
TV-kanna June
nr. 750673
250 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 16h, 1m, 51s
Oidentifierad konstnär, gårdsmålning, 42 x 60, 1897, monogramsignerad GJ
nr. 750708
50 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 15h, 14m, 51s
Julgranskulor m.m.
nr. 750724
100 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 15h, 30m, 51s
Kastlåda, 75 x 59
nr. 750726
50 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 15h, 32m, 51s
Elefanter mestadels trä H=13 och mindre
nr. 750820
50 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 16h, 49m, 51s
Träfigurer 4 st, 1900-talets andra hälft, osignerade, höjd 14 cm och lägre
nr. 750974
250 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 17h, 8m, 51s
Trälådor 3 st L=73 och mindre
nr. 751149
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 16h, 13m, 51s
Brickor ishink mm
nr. 751154
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 16h, 16m, 51s