Utropspris
Elefantpiedestal + ytterfoder, tot H = 61
nr. 751090
50 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 18h, 31m, 24s
Skrivmaskinsbord på hjul, höjd 65 cm
nr. 751499
50 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 18h, 31m, 24s
Lisa Larson, väggplatta, 43 x 32,5
nr. 751092
750 kr
Utropspris: 3 000 kr
5d, 18h, 32m, 24s
Tenntavlor, 4 st, tot mått = 55 x 40
nr. 751093
0 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 18h, 33m, 24s
Koffert, 1900-talets början, 97 X 53 X 40 cm
nr. 751502
0 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 18h, 33m, 24s
Mynt, bl.a. silver
nr. 751095
1 400 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 18h, 34m, 24s
Oidentifierad konstnär, olja på duk, 38 x 49, signerad M de Jonge
nr. 751096
50 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 18h, 35m, 24s
Byrå, 1950/60-tal, Danmark, teak, 63 X 37 X 102 cm
nr. 751503
0 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 18h, 35m, 24s
Agda Holst, olja på pannå, 42 x 32
nr. 751097
650 kr
Utropspris: 1 500 kr
5d, 18h, 36m, 24s
Agda Holst, olja på pannå, 36,5 x 45
nr. 751098
350 kr
Utropspris: 4 000 kr
5d, 18h, 37m, 24s
Rullator, Active
nr. 751504
50 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 18h, 37m, 24s
Bertil Landelius, olja på duk, 45 x 65
nr. 751100
0 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 18h, 38m, 24s
Barbord, 140 x 60, H = 95, m. stolar, ek
nr. 751101
50 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 18h, 39m, 24s
Jalusiskåp, ek, 1900-talets andra hälft, ek, 50 X 38 X 115 cm, en nyckel
nr. 751505
0 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 18h, 39m, 24s
Soffa, textil, L = 147
nr. 751102
0 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 18h, 40m, 24s
Soffbord, teakskiva, Danmark, 1950-60-tal, utdragbart, 116 x 60, H = 56 och längre
nr. 751108
300 kr
Utropspris: 1 500 kr
5d, 18h, 41m, 24s
Stol med flätad sits, 2000-tal, H=78 cm
nr. 751506
0 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 18h, 41m, 24s
Degblandare, Hyma, H = 122
nr. 751133
0 kr
Utropspris: 2 000 kr
5d, 18h, 42m, 24s
MC jacka Halvarsson stl:40
nr. 751143
50 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 18h, 43m, 24s
Hans J Wegner Soffbord Andreas Tuck, Danmark, 1960/70-tal, skiva i ek, ben i stål, 186 X 62 X 48,
nr. 751507
1 300 kr
Utropspris: 4 000 kr
5d, 18h, 43m, 24s
Docksängar 2 st smide trä + dockvagn
nr. 751144
50 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 18h, 44m, 24s
Stenkakor jazz mm
nr. 751146
50 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 18h, 45m, 24s
Gåband, Spartacus Tread 100
nr. 751508
0 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 18h, 45m, 24s
Industrilampa H=142
nr. 751147
50 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 18h, 46m, 24s
35
36
37
38
39
48
37
48