Utropspris
Golvvas, höjd 110 cm
nr. 748106
75 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 2h, 45m, 47s
Piero Branca, akvarell, 92 X 87 cm
nr. 748107
175 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 2h, 47m, 47s
Spegel, 1900-talets andra hälft, 120 X 54
nr. 748110
50 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 2h, 49m, 47s
EL-ungdomscyklar, 2 st Lifebike, 7 växlar, 26 tum, 2 batteri en laddare, nycklar
nr. 748111
500 kr
Utropspris: 3 000 kr
6d, 2h, 51m, 47s
Cykeldäck, 2 st, elmotor, mm
nr. 748113
100 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 2h, 53m, 47s
Marianne Lindberg De Geer (Född 1946) litografi 28/150, 47 X 39 cm
nr. 748116
1 900 kr
Utropspris: 3 000 kr
6d, 2h, 55m, 47s
Akvarell, oidentifierad konstnär, signerad: G.L -1917, 35 X 30 cm
nr. 748119
50 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 2h, 57m, 47s
Karin Bengtsson, olja på pannå 2 st, 40 X 40 cm och 42 X 36 cm
nr. 748120
0 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 2h, 59m, 47s
Lodregulator, Gustav Becker, 18/1900-tal, höjd 120 cm
nr. 748121
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
6d, 3h, 1m, 47s
Glas, pepparkvarnar, stekgryta med lock
nr. 748125
50 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 3h, 3m, 47s
Maria Manuela Vintilescu (Född 1959) , serigrafi, 23/100, 49 X 49 cm
nr. 748128
250 kr
Utropspris: 1 500 kr
6d, 3h, 5m, 47s
nr. 748131
50 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 3h, 7m, 47s
Ljusstakar och oljelampa, glas och metall, 1900-tal, höjd 25 cm och lägre
nr. 748134
50 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 3h, 9m, 47s
Maria Manuela Vintilescu, plansch, 69 X 49 cm
nr. 748136
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 3h, 11m, 47s
Maria, Hillfon, litografi, EA, 87 X 62 cm
nr. 748138
350 kr
Utropspris: 1 000 kr
6d, 3h, 13m, 47s
Timo Horne, akvareller 5 st, 69 X 49 cm och mindre
nr. 748140
100 kr
Utropspris: 1 000 kr
6d, 3h, 15m, 47s
Nils E. Johansson, litografier 2 st, 43 X 35 cm
nr. 748142
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 3h, 17m, 47s
Nils E. Johansson, litografier 2 st, 73 X 54 cm och mindre
nr. 748144
0 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 3h, 19m, 47s
Philip von Schantz (1928-1998) litografi, EA, 61 X 44 cm
nr. 748146
0 kr
Utropspris: 1 000 kr
6d, 3h, 21m, 47s
Mattor 2 st, handknutna, 142 X 77 cm och mindre
nr. 748151
50 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 3h, 23m, 47s
Matta, handknuten Afghanistan, 184 X 103 cm
nr. 748152
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 3h, 25m, 47s
Gabbehmatta, handknuten Indien, 202 X 140 cm
nr. 748156
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 3h, 27m, 47s
nr. 748160
50 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 3h, 29m, 47s
Kistor 2 st 18 och 1900-tal, längd 87 cm och mindre
nr. 748167
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 3h, 31m, 47s
16
17
18
19
20
21
22
23
20
21
22
23