Auktionen avslutad:
175 kr
Avslutas: 06 JUL 19:57
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Mediacenter
nr. 628804

Mediacenter + skivspelare

Anmärkningar: EJ testat på plats, adapter saknas till skivspelare

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (6 bud)
Budgivare 5 2022-07-06 19:54:33 175 kr
Budgivare 2 2022-07-04 10:14:30 150 kr
Budgivare 4 2022-07-03 21:18:01 125 kr
Budgivare 3 2022-07-03 18:32:44 100 kr
Budgivare 2 2022-07-01 01:22:06 75 kr
Budgivare 1 2022-06-29 22:23:00 50 kr