Auktionen avslutad:
500 kr
Avslutas: 03 JUL 19:34
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Låser
nr. 628236

Låser fälla mm

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (10 bud)
Budgivare 2 2022-07-02 16:36:01 500 kr
Budgivare 3 2022-07-03 15:53:18 500 kr
Budgivare 2 2022-07-02 16:36:01 450 kr
Budgivare 3 2022-07-03 15:51:37 400 kr
Budgivare 2 2022-07-02 16:36:01 350 kr
Budgivare 3 2022-07-03 15:51:30 300 kr
Budgivare 2 2022-07-02 16:36:01 250 kr
Budgivare 3 2022-07-03 15:51:24 200 kr
Budgivare 2 2022-07-02 16:36:01 75 kr
Budgivare 1 2022-07-01 19:06:39 50 kr