Auktionen avslutad:
750 kr
Avslutas: 03 JUL 19:31
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Spisluckor
nr. 628232

Spisluckor mm

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (5 bud)
Budgivare 1 2022-07-03 19:12:22 750 kr
Budgivare 2 2022-07-03 18:02:27 700 kr
Budgivare 2 2022-07-03 18:02:27 550 kr
Budgivare 1 2022-07-02 16:34:44 500 kr
Budgivare 1 2022-07-02 16:34:44 50 kr