Auktionen avslutad:
100 kr
Avslutas: 30 JUN 19:29
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Radioapparater
nr. 627842

Radioapparater 2 st äldre

Anmärkningar: ej testade på plats

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (3 bud)
Budgivare 3 2022-06-29 19:06:36 100 kr
Budgivare 2 2022-06-28 22:57:41 75 kr
Budgivare 1 2022-06-25 12:27:44 50 kr