Auktionen avslutad:
400 kr
Avslutas: 26 MAJ 19:23
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  200 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Symaskin Singer
nr. 621748

Symaskin Singer 75x42 H=74

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (12 bud)
Budgivare 8 2022-05-26 19:11:27 400 kr
Budgivare 5 2022-05-26 18:39:44 350 kr
Budgivare 7 2022-05-26 18:42:53 300 kr
Budgivare 5 2022-05-26 18:39:38 250 kr
Budgivare 6 2022-05-25 09:10:05 200 kr
Budgivare 4 2022-05-24 17:31:23 175 kr
Budgivare 5 2022-05-24 18:15:58 175 kr
Budgivare 4 2022-05-24 17:31:23 150 kr
Budgivare 2 2022-05-22 14:57:08 125 kr
Budgivare 3 2022-05-22 14:33:30 100 kr
Budgivare 2 2022-05-21 22:59:01 75 kr
Budgivare 1 2022-05-20 08:20:04 50 kr