Auktionen avslutad:
750 kr
Avslutas: 24 MAJ 19:01
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Rullator
nr. 621416

Rullator

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (16 bud)
Budgivare 5 2022-05-24 18:55:45 750 kr
Budgivare 4 2022-05-24 18:11:33 700 kr
Budgivare 3 2022-05-24 16:37:09 650 kr
Budgivare 4 2022-05-24 18:11:29 650 kr
Budgivare 3 2022-05-24 16:37:09 600 kr
Budgivare 4 2022-05-24 18:08:37 550 kr
Budgivare 3 2022-05-24 16:37:09 500 kr
Budgivare 4 2022-05-24 18:08:31 450 kr
Budgivare 3 2022-05-24 16:37:09 400 kr
Budgivare 1 2022-05-22 19:43:23 350 kr
Budgivare 3 2022-05-23 15:55:30 350 kr
Budgivare 1 2022-05-22 19:42:48 125 kr
Budgivare 2 2022-05-22 10:32:46 100 kr
Budgivare 1 2022-05-22 19:42:42 100 kr
Budgivare 2 2022-05-22 10:32:46 75 kr
Budgivare 1 2022-05-21 21:37:54 50 kr