350 kr
Avslutas: 23 MAJ 19:48
Utropspris:  600 kr
visningslokaler:  200 kr
Stereobänk
nr. 621210

Stereobänk, plexiglas, 1900-talets andra hälft, 90 X 57 X 40 cm

Anmärkningar: Bruksslitage, repor

Budgivare 6 2022-05-23 11:51:30 350 kr
Budgivare 5 2022-05-23 19:36:16 300 kr
Budgivare 6 2022-05-23 11:51:30 250 kr
Budgivare 4 2022-05-21 08:49:37 200 kr
Budgivare 4 2022-05-21 08:49:37 175 kr
Budgivare 5 2022-05-22 11:10:35 150 kr
Budgivare 4 2022-05-21 08:49:37 125 kr
Budgivare 3 2022-05-17 22:51:00 100 kr
Budgivare 2 2022-05-17 16:19:31 75 kr
Budgivare 1 2022-05-17 14:29:18 50 kr