Auktionen avslutad:
150 kr
Avslutas: 21 MAJ 19:24
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  200 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Mätistrument
nr. 621154

Mätistrument 3 st

Anmärkningar: ej testat på plats

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (5 bud)
Budgivare 5 2022-05-21 19:21:36 150 kr
Budgivare 4 2022-05-21 17:50:07 125 kr
Budgivare 3 2022-05-21 09:29:30 100 kr
Budgivare 2 2022-05-20 21:49:08 75 kr
Budgivare 1 2022-05-14 20:33:44 50 kr