1 400 kr
Avslutas: 20 JAN 20:10
Utropspris:  400 kr
visningslokaler:  50 kr
Radiogrammofon
nr. 596682

Radiogrammofon, Dieter Rams, Braun, 1960-tal, 58 X 29 X 25 cm

Kondition: Trasig pickup, ytslitage, repor, ej testad

Budhistorik (20 bud)
Budgivare 7 2022-01-20 18:32:20 1 400 kr
Budgivare 4 2022-01-16 18:23:28 1 300 kr
Budgivare 6 2022-01-16 17:33:28 1 200 kr
Budgivare 4 2022-01-16 18:23:22 1 100 kr
Budgivare 6 2022-01-16 17:33:28 1 000 kr
Budgivare 4 2022-01-16 18:23:15 950 kr
Budgivare 6 2022-01-16 17:33:28 900 kr
Budgivare 4 2022-01-15 10:27:26 850 kr
Budgivare 5 2022-01-15 02:20:48 800 kr
Budgivare 4 2022-01-15 10:27:21 800 kr
Budgivare 5 2022-01-15 02:20:48 750 kr
Budgivare 4 2022-01-15 10:27:12 700 kr
Budgivare 5 2022-01-15 02:20:48 650 kr
Budgivare 4 2022-01-15 10:27:02 600 kr
Budgivare 5 2022-01-15 02:20:48 550 kr
Budgivare 4 2022-01-14 19:40:19 500 kr
Budgivare 4 2022-01-14 19:40:19 125 kr
Budgivare 3 2022-01-14 13:56:28 100 kr
Budgivare 2 2022-01-13 23:45:22 75 kr
Budgivare 1 2022-01-13 21:04:06 50 kr