500 kr
Avslutas: 25 OKT 20:52
Utropspris:  1 000 kr
visningslokaler:  100 kr
Radiostyrdbåt
nr. 580267

Radiostyrdbåt, 1900-talets senare hälft L=90

Kondition: Ej testad, bruksslitage, lösa sladdar

Budgivare 3 2021-10-24 10:06:43 500 kr
Budgivare 6 2021-10-25 19:49:08 500 kr
Budgivare 3 2021-10-24 10:06:43 450 kr
Budgivare 4 2021-10-23 13:05:10 400 kr
Budgivare 5 2021-10-22 22:07:40 350 kr
Budgivare 3 2021-10-19 20:01:59 300 kr
Budgivare 4 2021-10-20 11:28:34 300 kr
Budgivare 3 2021-10-19 20:01:59 250 kr
Budgivare 2 2021-10-19 07:22:00 200 kr
Budgivare 2 2021-10-19 07:22:00 75 kr
Budgivare 1 2021-10-18 23:05:55 50 kr