75 kr
Avslutas: 25 SEP 19:56
Utropspris:  300 kr
visningslokaler:  50 kr
Väggpendyl
nr. 574210

Väggpendyl, Westerstrand, 1950-tal, teak och ek, höjd 67 cm, en nyckel

Kondition: Bruksslitage, ej testat

Budgivare 1 2021-09-18 22:09:11 75 kr
Budgivare 2 2021-09-24 21:25:11 75 kr
Budgivare 1 2021-09-18 22:08:57 50 kr