650 kr
Avslutas: 24 SEP 20:10
Utropspris:  600 kr
visningslokaler:  50 kr
Flygplansmodeller
nr. 574051

Flygplansmodeller, bemålat trä, 1900-talets mitt, bredd 42 cm och mindre

Kondition: Ytslitage

Budgivare 5 2021-09-24 19:43:42 650 kr
Budgivare 2 2021-09-24 20:05:52 600 kr
Budgivare 5 2021-09-24 17:44:07 550 kr
Budgivare 6 2021-09-24 19:40:30 500 kr
Budgivare 5 2021-09-24 17:44:07 300 kr
Budgivare 4 2021-09-24 17:33:46 250 kr
Budgivare 4 2021-09-24 17:33:46 125 kr
Budgivare 3 2021-09-21 03:36:17 100 kr
Budgivare 2 2021-09-20 23:58:28 75 kr
Budgivare 1 2021-09-18 12:26:00 50 kr