400 kr
Avslutas: 29 JUL 21:02
Utropspris:  500 kr
visningslokaler:  50 kr
Fartygsmodell
nr. 564212

Fartygsmodell, "Chalutier", 1900-talets senare hälft, L=65 cm

Kondition: Mindre ytslitage

Budgivare 1 2021-07-29 00:01:26 400 kr
Budgivare 7 2021-07-26 07:33:02 350 kr
Budgivare 6 2021-07-25 18:46:13 300 kr
Budgivare 7 2021-07-26 07:32:50 300 kr
Budgivare 6 2021-07-25 18:45:40 250 kr
Budgivare 2 2021-07-24 16:36:01 200 kr
Budgivare 1 2021-07-20 00:35:08 175 kr
Budgivare 5 2021-07-13 02:35:59 150 kr
Budgivare 4 2021-07-10 10:24:56 125 kr
Budgivare 3 2021-07-10 07:47:23 100 kr
Budgivare 2 2021-07-09 16:24:09 75 kr
Budgivare 1 2021-07-09 15:52:00 50 kr