200 kr
Avslutas: 27 JUL 19:02
Utropspris:  400 kr
visningslokaler:  100 kr
Akustiskgitarr
nr. 563481

Akustiskgitarr, stålsträngar, Husets Gitarr, L=100

Kondition: Bruksslitage, repor och märken

Budgivare 3 2021-07-27 18:59:15 200 kr
Budgivare 4 2021-07-27 18:03:10 175 kr
Budgivare 3 2021-07-23 08:13:00 150 kr
Budgivare 4 2021-07-22 23:42:29 125 kr
Budgivare 3 2021-07-17 19:49:43 100 kr
Budgivare 2 2021-07-14 01:57:20 75 kr
Budgivare 1 2021-07-05 17:18:52 50 kr