500 kr
Avslutas: 27 OKT 20:34
Utropspris:  400 kr
visningslokaler:  200 kr
Språngbräda
nr. 513997

Språngbräda, trä, 1900-talets andra hälft, längd 150 cm

Kondition: Bruksslitage

15880 2020-10-27 20:27:21 500 kr
61049 2020-10-27 20:24:37 450 kr
15880 2020-10-25 15:37:37 400 kr
61049 2020-10-27 18:23:32 400 kr
15880 2020-10-25 15:37:37 350 kr
61049 2020-10-27 18:16:03 300 kr
15880 2020-10-25 07:53:57 250 kr
61049 2020-10-23 08:08:22 200 kr
15880 2020-10-25 07:53:54 175 kr
61049 2020-10-23 08:08:22 150 kr
15880 2020-10-25 07:53:50 125 kr
61049 2020-10-23 08:08:22 100 kr
15880 2020-10-25 07:53:47 75 kr
61049 2020-10-23 08:08:22 50 kr