450 kr
Avslutas: 20 FEB 20:57
Utropspris:  400 kr
visningslokaler:  100 kr
Kopparbalja
nr. 472745

Kopparbalja, 1800-tal, D=71

Kondition: Bruksslitage

42837 2020-02-20 20:53:24 450 kr
12765 2020-02-20 20:54:25 400 kr
42837 2020-02-20 20:53:15 350 kr
15386 2020-02-20 20:50:44 300 kr
40812 2020-02-20 20:49:37 250 kr
12765 2020-02-18 22:46:41 200 kr
45212 2020-02-18 19:08:56 175 kr
10873 2020-02-18 13:45:42 150 kr
45212 2020-02-14 23:00:24 125 kr
42065 2020-02-14 22:41:28 100 kr
15386 2020-02-14 18:51:15 75 kr
12660 2020-02-14 16:42:20 50 kr