Utropspris
Gottfrid Olsson, olja på duk, 49 x 36
nr. 747262
50 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 14h, 5m, 11s
Krigslitteratur, ett parti
nr. 747195
50 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 15h, 20m, 11s
Fiskegarn äldre
nr. 746745
75 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 15h, 36m, 11s
Ljusstake smide H=54
nr. 746707
0 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 15h, 20m, 11s
Flaskskepp L=35
nr. 746666
300 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 14h, 55m, 11s
Modellskepp L=88 H=73
nr. 746664
150 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 14h, 53m, 11s
Oidentifierad konstnär, olja på duk, 64x44
nr. 746356
0 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 14h, 6m, 11s
Båt propeller brons äldre ställbar fram o back l=33
nr. 746517
150 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 15h, 26m, 11s
Skeppsur, Schatz + barometer, diameter 18 cm och mindre, en nyckel
nr. 746275
75 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 15h, 10m, 11s
Skeppsmodeller 2 st 1900-talets första hälft/mitt, längd 104 och 108 cm
nr. 746258
75 kr
Utropspris: 800 kr
1d, 14h, 42m, 11s
Båtmotor Mercury 2,5
nr. 746449
2 000 kr
Utropspris: 2 500 kr
1d, 14h, 41m, 11s
Hubert Lindström, Marinmålning, olja på duk, 64 X 53 cm
nr. 746257
125 kr
Utropspris: 1 000 kr
1d, 14h, 40m, 11s