Utropspris
Spegel H=127
nr. 742584
50 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 4h, 43m, 27s
Allmogestol + lådspegel
nr. 742585
0 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 4h, 44m, 27s
Bord onyx metall D=50 H=57
nr. 742586
350 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 4h, 45m, 27s
Spegel H=103
nr. 742588
125 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 4h, 47m, 27s
Karmstolar, 10 st, 1900-talets senare hälft, B=55
nr. 743076
0 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 4h, 48m, 27s
Karmstolar, 8 st, 1900-talets senare hälft, B=55
nr. 743077
50 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 4h, 50m, 27s
nr. 743078
50 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 4h, 52m, 27s
Skåp, ek, 2000-tal, 184 X 48 X 121
nr. 742309
0 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 4h, 57m, 27s
Urna med lock, Holm Höganäs + vas och ljusstakar, höjd 29 cm och lägre
nr. 742351
50 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 5h, 31m, 27s
Boksnurra, ek, 1900-talets första hälft, 50 X 50 X 111 cm
nr. 742361
1 200 kr
Utropspris: 1 500 kr
4d, 5h, 49m, 27s
Bordsunderrede, trä med mässingsdetaljer, 1900-talets mitt, höjd 80 cm
nr. 742365
175 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 5h, 57m, 27s
Hatthylla 1900-talets andra hälft, längd 100 cm
nr. 742371
0 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 6h, 7m, 27s
Hatthylla, 1950-tal, längd 120 cm
nr. 742372
100 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 6h, 9m, 27s
Hallbyrå med spegel, 1900-talets slut, höjd 56-123 cm
nr. 742375
0 kr
Utropspris: 600 kr
4d, 6h, 15m, 27s
Hörnskåp, furu, 1960/70-tal, höjd 173 cm
nr. 742376
0 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 3h, 45m, 27s
Sängbord ett par B=45
nr. 742589
700 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 3h, 45m, 27s
Soffa furu jugend L=175
nr. 742590
0 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 3h, 46m, 27s
Sidobord, Kina, 1900-talets slut, höjd 48 cm
nr. 742378
75 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 3h, 47m, 27s
Spegel, 2000-tal, 213 X 93 cm
nr. 742591
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
5d, 3h, 47m, 27s
Bord med klaffar, 1900-talets första hälft, 91 X 60 X 74 cm
nr. 742379
75 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 3h, 49m, 27s
Kommod 42 X 39 H=76
nr. 742594
100 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 3h, 50m, 27s
Hörnhylla, mahogny, 1800-tal, höjd 76 cm
nr. 742380
50 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 3h, 51m, 27s
Frisörstol konstskinn och metall med fotstöd
nr. 742596
0 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 3h, 52m, 27s
Taburett, 1800-tal, bredd 63 cm
nr. 742381
0 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 3h, 53m, 27s